Oferta pracy

Kierownik Robót

Warbud S.A.O firmie

  • Głębokie (pow. drawski)

    Głębokie (pow. drawski), zachodniopomorskie
  • Ogłoszenie wygasło 23 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Twój zakres obowiązków

  • proponowanie rozwiązań technicznych

  • nadzór nad dokumentacją powykonawczą

  • analizę dokumentacji projektowych realizowanego kontraktu

  • zatwierdzanie przerobów

  • nadzorowanie i koordynowanie robót

  • udział w naradach koordynacyjnych

  • współpraca z inwestorem, Dostawcami i Podwykonawcami

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe

  • 3 lata doświadczenia w bezpośrednim wykonawstwie w zakresie nadzoru robót budowlanych na obiektach kubaturowych

  • znajomość programów: Ms Office, AutoCad

  • uprawnienia budowlane wykonawcze

To oferujemy

  • stabilną pracę i możliwość rozwoju zawodowego,

  • zdobycie doświadczenia na dużym kontrakcie,

  • stabilne zatrudnienie,

  • przyjazną atmosferę pracy w zgranym zespole,

  • atrakcyjne warunki zatrudnienia

  • zakwaterowanie i zwrot kosztu dojazdów.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • spotkania integracyjne

  • firmowa drużyna sportowa

Warbud S.A.

Warbud S.A. to "Solidny Pracodawca" roku 2021, a także jeden z 4 najlepszych pracodawców polskiego rynku budownictwa wg Forbesa.

Dziękujemy za ten wybór!!!

Od blisko 30 lat - czy na wiadukcie, czy na 150 metrze wieżowca, a nawet 20 metrów poniżej terenu - inżynieria jest naszą pasją. BIM na budowach? - to nie nowość, dziś 4D to już dla nas za mało.

Dbamy o twoje bezpieczeństwo, rozwój i wyzwania. Z nami żaden dzień nie jest taki sam.

Poszukujemy ludzi z pasją, pomysłami, z determinacją do ich realizacji. Tych, którzy biorą odpowiedzialność za rozwój własny, zespołu i firmy. Ścieżki kariery budujemy wspólnie, w ramach teamów, specjalizacji ale i poprzez rekrutację wewnętrzną w zupełnie nowych dla Ciebie obszarach.

Jeśli te wartości są Ci bliskie, czekamy na Ciebie.

1400 koleżanek i kolegów z Warbud S.A.

Poznaj naszą dyrekcję DBI, sprawdź czym się zajmujemy na: www.warbud.pl/pl/poznaj-warbud/regiony/dbi. Dołącz do nas!

Przewiń do profilu firmy

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie swojego CV oraz listu motywacyjnego przez zalogowanie się w naszej bazie CV (poprzez przycisk Aplikuj) w odpowiedzi na ogłoszenie o nr ref. KR/DBS/Drawsko/06/2021