Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kierownik robót - hale magazynowe

EJMAX SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄO firmie

  • Gliwice

    Gliwice, śląskie
  • Ogłoszenie wygasło 14 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Twój zakres obowiązków

  • nadzorowanie i zarządzanie procesem budowy zgodnie z wyznaczonymi standardami firmy

  • egzekwowanie prawidłowości i terminowości wykonywanych robót

  • monitorowanie jakości wykonywanych prac i rozwiązywanie problemów technicznych

  • monitorowanie terminowości dostaw i wykonywanych prac

  • kontrola przebiegu prac budowlanych pod względem harmonogramu i zasad BHP

  • kontrola finansowa kontraktu

  • odpowiedzialność za realizację całej inwestycji, od momentu rozpoczęcia do jej zakończenia

Nasze wymagania

  • doświadczenie na stanowisku Kierownika Budowy / Kierownika Robót

  • uprawnienia budowlane bez ograniczeń do kierowania robotami budowlanymi w specjalności konstrukcyjno-budowlanej

  • zaangażowanie, samodzielność i dyspozycyjność

  • dobra organizacja pracy

  • umiejętności analitycznego myślenia i rozwiązywania problemów

  • umiejętności sprawnej obsługi i wykorzystania programów AutoCad oraz MS Office

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w formie umowy o pracę w prężnie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji, realizującej duże kontrakty w kraju i za granicą

  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia i umiejętności

  • możliwość budowania pozycji zawodowej, poszerzania kompetencji i doświadczenia przy realizacji ciekawych i dużych inwestycji

  • wyposażenie w niezbędne narzędzia pracy

EJMAX SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Firma EJMAX spółka z o.o. jest firmą wykonującą kompleksowe roboty ziemne i drogowe. Zatrudniamy ponad 150 osób, jesteśmy generalnym wykonawcą kompleksowych robót ziemnych i drogowych przy budowie hal magazynowych, obecnie uczestniczymy w realizacji hal magazynowych o łącznej powierzchni 340 tys/m2.

Przewiń do profilu firmy

Aplikowanie

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.