Kierownik Robót HVAC

GRUPA KDM Sp. z o.o.

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator
  • praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków

  • Prowadzenie budowy w sposób zgodny z wiedzą i sztuką budowlaną oraz prawem budowlanym

  • Osiąganie w realizowanych projektach budowlanych / instalacyjnych wyznaczonych celów

  • Bezpośredni nadzór nad podwykonawcami wykonującymi roboty instalacyjne

  • Kontrola jakości i terminowości wykonywanych robót

  • Koordynacja prac na budowie

  • Sporządzanie i analiza harmonogramu oraz postępu wykonywanych prac

  • Sporządzanie kalkulacji kosztowych

  • Analiza dokumentacji technicznej

  • Określanie bieżącego zapotrzebowania materiałowego, przygotowanie, negocjacje, składanie i weryfikacja zamówień w toku realizacji

  • Nadzorowanie terminu realizacji dostaw, kontrola zgodności z zamówieniami i dokumentami dostaw

  • Współpraca z kierownikiem kontraktu oraz zarządzanie podległym zespołem

  • Rozwój kompetencji podległego zespołu

  • Nadzór nad sporządzaniem dokumentacji powykonawczej

  • Współpraca merytoryczna z działem handlowym

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem inżynierów ( min. 3 osoby) jako kierownik robót instalacji sanitarnych – 3 lata

  • Ukończone studia wyższe kierunkowe

  • Prawo jazdy kat B.

  • Dobra znajomość AutoCAD

  • Uprawnienia budowlane w zakresie sieci i inst. Sanitarnych

  • Dobra znajomość rynku materiałów i usług w branży instalacji sanitarnych

  • Gotowość do pracy w delegacjach i wyjazdów służbowych.

To oferujemy

  • Stabilne warunki zatrudnienia w młodym zespole

  • Dużą samodzielność planowania pracy

  • Pracę od poniedziałku do piątku

  • Możliwość rozwoju w strukturach firmy

  • Pracę w dynamicznym i ambitnym zespole

  • Otwartość na inicjatywę, kreowanie nowych pomysłów i możliwości;

  • Możliwość korzystania z pakietu Medycznego, Ubezpieczenia Grupowego oraz karty Benefit dla siebie i rodziny.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • owoce

  • spotkania integracyjne

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • napoje

Grupa KDM jest dynamicznie rozwijającą się firmą działającą w branży budowlanej głównie w zakresie instalacji sanitarnych. Oferujemy naszym zleceniodawcom profesjonalne usługi w skład których wchodzą: projektowanie, dostawę urządzeń, montaż, uruchomienie oraz obsługa serwisowa (gwarancyjna i pogwarancyjna).

Przewiń do profilu firmy