Ta oferta pracy jest nieaktualna od 155 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Kierownik Robót HVAC

  • Warszawa, mazowieckie
  • Kierownik
  • 18.01.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top

    Międzynarodowy developer i generalny wykonawca inwestujący w nieruchomości komercyjne poszukuje doświadczonego Kierownika Robót Sanitarnych / HVAC do realizacji prestiżowej inwestycji biurowej. Nowa osoba będzie odpowiedzialna za koordynację pracy podwykonawców w zakresie HVAC. Uprawnienia budowlane są wymagane. Preferowane będą osoby z doświadczeniem w realizacji budynków komercyjnych (najchętniej biurowców).

    Miejsce pracy: Warszawa

    Zadania:

    • Nadzór nad procesem wykonania instalacji sanitarnych wraz z robotami towarzyszącymi;
    • Koordynacja wykonywanych robót budowlanych w podległym zakresie;
    • Harmonogramowanie robót oraz nadzór nad terminowością ich wykonania;
    • Nadzór nad realizacją zadań wykonywanych przez podwykonawców oraz odbiór robót;
    • Sprawowanie kontroli nad techniczną dokumentacją inwestycji;
    • Odpowiedzialność za jakość realizowanych robót.

    Wymagania:

    • Ukończone studia wyższe inżynierskie;
    • Uprawnienia do kierowania robotami w specjalności instalacyjnej bez ograniczeń, w zakresie sieci, instalacji i urządzeń cieplnych, wentylacyjnych, gazowych, wodociągowych i kanalizacyjnych lub odpowiadające im ważne uprawnienia wydane na podstawie wcześniej obowiązujących przepisów uprawniające do kierowania robotami budowlanymi w specjalności instalacyjnej w zakresie instalacji cieplnych, wentylacyjnych oraz sieci i instalacji wodociągowych i kanalizacyjnych;
    • Wymagane doświadczenie: nie mniej niż 5 –letnie doświadczenie zawodowe na stanowisku kierownika budowy lub kierownika robót;
    • Umiejętność czytania i sprawdzania technicznej dokumentacji projektowej;
    • Umiejętność organizacji pracy podwykonawców;
    • Wysoki poziom poczucia zawodowej odpowiedzialności.

    Oferujemy:

    • Atrakcyjne warunki zatrudnienia adekwatne do posiadanego doświadczenia i zawodowej wiedzy;
    • Umowa o pracę lub B2B;
    • Możliwość poszerzenia zawodowego doświadczenia we współpracy z zespołem doświadczonych specjalistów i ekspertów.
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    EPCM Executive Search:

    EPCM to zespół konsultantów executive search prowadzących rekrutacje na kluczowe pozycje w obszarach Engineering, Property, Construction & Management. Specjalizujemy się w rekrutacji managerów i specjalistów z takich branż jak Nieruchomości, Budownictwo, Produkcja, Architektura & Konsulting.

    bottom