Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kierownik Robót Hydrotechnicznych - Kierownik Budowy

TRANSPOL LIDER Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.k.O firmie

  • Inowrocław 70, Inowrocław
    Inowrocław, kujawsko-pomorskie
  • Ogłoszenie wygasło 2 dni temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

TRANSPOL LIDER Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.k.

70

Inowrocław

Twój zakres obowiązków

  • Prowadzenie i zarządzanie kontraktami – budowami zgodnie z przyjętym harmonogramem, budżetem i wymaganiami biznesowymi,

  • Utrzymanie zgodności kontraktów - budów ze wszystkimi obowiązującymi przepisami, zarówno wewnętrznymi, jak i zewnętrznymi; przestrzeganie odpowiednich przepisów, procedur i standardów procesu budowlanego oraz BHP, zapewniając uzyskanie wszystkich niezbędnych wymagań, pozwoleń i pozytywny odbiór kontraktu – budowy,

  • Bieżąca kontrola i optymalizacja kosztowa i harmonogramowa podległych kontraktów - budów,

  • Doświadczenie w raportowaniu statusu kontraktów - budów zgodnie z potrzebami firmowymi; sprawdzanie dokumentacji rozliczeniowej kontraktu - budowy,

  • Identyfikacja i ograniczanie ryzyk oraz problemów powstałych w trakcie realizacji kontraktu – budowy, planowanie działań naprawczych w przypadku wystąpienia ryzyka,

  • Nawiązywanie relacji z uczestnikami kontraktu; Inwestorem, zespołem projektowym, podwykonawcami,

  • Zaangażowanie w rekrutację i rozwój podległej kadry.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe budowlane kierunkowe,

  • Uprawnienia budowlane do kierowania robotami budowlanymi w specjalności hydrotechnicznej lub konstrukcyjno – budowlane w specjalności budowy hydrotechniczne,

  • Min. 3-letnie doświadczenie na tożsamym bądź podobnym stanowisku,

  • Znajomość narzędzi zarządzania kontraktami (MS Project, ERP, MS Office),

  • Umiejętność czytania dokumentacji technicznej i bieżąca znajomość podległych przepisów,

  • Doświadczenie w zarządzaniu kontraktami i w negocjacjach,

  • Zdolności przywódcze, interpersonalne i komunikacyjne,

  • Zorientowanie na wynik i realizacje celu,

  • Odpowiedzialność i zaangażowanie,

  • Umiejętności organizacyjne i analityczne oraz umiejętność raportowania,

  • Zdolność zarządzania relacjami i umiejętność rozwiązywania problemów,

  • Dyspozycyjność, samodzielność i bardzo dobra organizacja pracy.

To oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub umowę B2B (według preferencji kandydata),

  • Praca w stabilnej i rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,

  • Możliwość dalszego rozwoju zawodowego,

  • Niezbędne narzędzia do wykonywania pracy,

  • Możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego,

  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji na stanowisku pracy

Firma specjalizująca się w robotach ziemnych i drogowych.

Przewiń do profilu firmy