Ta oferta pracy jest nieaktualna od 513 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Kierownik Robót - Instalacje Sanitarne

  • Warszawa, mazowieckie
  • Kierownik
  • 2017-02-07

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Przedsiębiorstwo Budowlano-Instalacyjne GRIMSAN Sp. z o.o.

    P. B.I GRIMSAN Sp. z o.o zajmująca się kompleksowym wykonastwem instalacji sanitarnych z ponad 15-letnim doświadczeniem, w związku z dynamicznym rozwojem, zatrudni na stanowisku

    Miejsce pracy: Warszawa
    Region: mazowieckie
    Opis stanowiska:
    • nadzór nad realizacją robót instalacyjnych na podstawie dokumentacji technicznej, wymagań kontraktu, harmonogramu prac oraz norm jakości przy współpracy z kierownikiem danego kontraktu
    • weryfikacja dokumentacji projektowej
    • udział w negocjacjach handlowych z podwykonawcami oraz dostawcami materiałów budowlanych
    • zbieranie ofert ich analiza oraz udział w procesie ofertowania
    • sporządzanie dokumentacji powykonawczej
    • terminowe rozliczanie robót instalacyjnych z zamawiającym i podwykonawcami
    Wymagania:
    • wykształcenie wyższe techniczne (Wydział Inżynierii Środowiska)
    • uprawnienia budowlane bez ograniczeń w zakresie instalacji sanitarnych
    • znajomość obsługi pakietu MS Office, AutoCad
    • umiejętność organizacji pracy własnej i zespołu podległych pracowników
    • prawo jazdy kat. B
    • mile widziana znajomość języka obcego
    Oferujemy:
    • zatrudnienie w stabilnej firmie o wieloletniej tradycji i doświadczeniu
    • atrakcyjne warunki pracy
    • miłą atmosferę w młodym zespole
    • możliwość rozwoju zawodowego
    • uczestnictwo w szkoleniach zawodowych

    CV  oraz List motywacyjny prosimy przesyłać klikając w przycisk APLIKUJ znajdujący się poniżej lub na dole ogłoszenia.

    Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: " Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997r. Dz.U. z 2002r., Nr 101, poz. 926 ze zm." Jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami. Nadesłanych ofert nie zwracamy.