Logo Pracuj.pl

Kierownik robót instalacji HVAC

TKS Sp. z o.o.O firmie

  • Katowice
    Katowice, śląskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Twój zakres obowiązków

  • analiza oraz weryfikacja dokumentacji budowy,
  • udział w opracowaniu dokumentacji dostaw, które podlegają zatwierdzeniu przez Inwestora,
  • kierowanie podległym zespołem realizacyjnym składającym się z pracowników TKS Sp. z o.o. jak i podwykonawców,
  • nadzór nad jakością i terminowością realizowanych robót zgodnie z przyjętym harmonogramem,
  • dokonywania odbioru i weryfikacji materiałów, urządzeń i osprzętu dostarczanego na plac budowy w oparciu o dokumentację dostaw i dokumentację kontraktu,
  • sporządzanie dokumentacji prowadzonego projektu oraz raportowanie.

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe techniczne (pożądany profil- instalacje HVAC),
  • uprawnienia do kierowania robotami w zakresie instalacji HVAC bez ograniczeń,
  • znajomość przepisów prawa budowlanego,
  • zaangażowanie i lojalność (poszukujemy osób z nastawieniem długookresowej współpracy).

To oferujemy

  • dobre warunki pracy i płacy,
  • inne dodatki (szkolenia, kursy językowe, karta Multisport),
  • pracę w zgranym zespole.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • dofinansowanie nauki języków
  • dofinansowanie szkoleń i kursów

TKS Sp. z o.o. jest nowoczesną firmą z trzydziestoletnim doświadczeniem. Dokładamy wszelkich starań aby sprostać wymaganiom swoich klientów. Jako interdyscyplinarna firma inżynierska TKS Sp. z o.o. oferuje wykonywanie usług projektowych oraz kompletnych instalacji wewnętrznych wraz z układami automatycznej regulacji i BMS, a także sieci zewnętrznych oraz robót drogowych.

Kierownik robót instalacji HVAC, Katowice