Oferta pracy

Kierownik Robót Instalacji Sanitarnych

Experum HR

  • kujawsko-pomorskie

    kujawsko-pomorskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator
  • praca mobilna

Rekrutujemy dla

Dla naszego Klienta, znanej firmy z branży sanitarnej, poszukujemy osoby na stanowisko:

Twój zakres obowiązków

  • kierowanie, koordynacja i planowanie robót w oparciu o budżet oraz przepisy prawa budowlanego,

  • nadzór nad realizacją i przebiegiem zadań,

  • rozdzielanie zadań podległym pracownikom oraz opiniowanie i ocena wyników pracy,

  • weryfikacja dokumentacji, ustalanie procesów technologicznych, opracowanie dokumentacji powykonawczej,

  • dbałość o właściwy stan BHP na budowie,

  • kontrola dostaw materiałów na budowę, zabezpieczenie niezbędnych środków produkcji,

  • branie udziału w naradach i spotkaniach, współudział w wyborze podwykonawców,

  • współuczestnictwo w pozyskiwaniu zleceń.

Wymagania pracodawcy

  • wykształcenie wyższe techniczne, preferowany kierunek: Inżynieria Środowiska,

  • doświadczenie w realizacji inwestycji instalacji wewnętrznych,

  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku w branży sanitarnej,

  • mile widziana znajomość języka angielskiego,

  • posiadanie uprawnień do kierowania robotami budowlanymi bez ograniczeń w specjalności instalacyjnej w zakresie sieci, instalacji i urządzeń cieplnych, wentylacyjnych, gazowych, wodociągowych i kanalizacyjnych,

  • znajomość pakietu MS Office oraz programu AutoCAD,

  • mile widziane posiadanie uprawnień do prowadzenia instruktażu BHP oraz p-poż.,

  • umiejętność rozwiązywania problemów i bardzo dobra organizacja pracy,

  • umiejętność zarządzania zespołem i delegowanie zadań,

  • odpowiedzialność, otwartość, dobra komunikacja z zespołem.

Pracodawca oferuje

  • umowę o pracę lub kontrakt,

  • atrakcyjne warunki zatrudnienia i wynagrodzenia,

  • prywatną opiekę medyczną oraz kartę MultiSport,

  • ciekawą, pełną wyzwań pracę oraz możliwość rozwoju zawodowego.

Prosimy o przesłanie aplikacji (CV) za pomocą formularza: Aplikuj!

Experum HR

EXPERUM Human Resources jest firmą doradztwa personalnego, która od ponad 27 lat wspiera swoich Klientów w rekrutacji i realizacji projektów doradczych z zakresu zarządzania zasobami ludzkimi.

Przewiń do profilu firmy