Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kierownik robót instalacji sanitarnych, wentylacji i klimatyzacji

SPS BUDOWNICTWO sp. z o.o.O firmie

  • dolnośląskie

  • Ogłoszenie wygasło 12 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Umowa o pracę, Kontrakt B2B
  • Pełny etat
  • Kierownik

Zakres obowiązków na tym stanowisku:

  • analiza dokumentacji projektowej
  • prowadzenie negocjacji z dostawcami usług, urządzeń oraz materiałów
  • optymalizowanie rozwiązań technicznych
  • prowadzenie inwestycji budowlanych zgodnie z projektem, przepisami, harmonogramem oraz założonym budżetem
  • kontrola prac wykonywanych przez firmy podwykonawcze w zakresie zgodności z projektem, prawem budowlanym oraz przepisami BHP
  • współpraca z kierownikami branży elektrycznej oraz budowlanej podczas prowadzenie inwestycji
  • czynny udział w naradach budowy
  • przygotowywanie dokumentacji powykonawczej

Od Kandydatów oczekujemy:

  • wykształcenia wyższego
  • doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku ( szczególnie podczas prowadzenia prac na obiektach typu dyskont, retail park itp.)
  • znajomości technologii wykonywania robót instalacyjnych; instalacje wod.-kan., c.o., wentylacja, klimatyzacja, przyłącza, sieci.
  • wiedzy w zakresie optymalizacji technologii robót instalacyjnych
  • obsługi pakietu MS Office
  • obsługi programu Auto Cad w zakresie wymiarowania
  • umiejętności negocjacji z inwestorami, podwykonawcami oraz dostawcami
  • posiadania uprawnień budowlanych
  • umiejętności zarządzania pracą własną i podległych zespołów
  • znajomości prawa budowlanego oraz przepisów BHP

Kandydatom oferujemy:

  • pracę w kreatywnym oraz ambitnym zespole ludzi
  • zdobycie doświadczenia we współpracy z renomowanymi klientami
  • podnoszenie kwalifikacji
  • wynagrodzenie spełniające oczekiwania
  • dopłaty do szkoleń branżowych
  • współpracę opartą o umowę o pracę lub kontrakt menadżerski

Osoby zainteresowane zapraszamy do przesyłania dokumentów aplikacyjnych za pomocą przycisku do aplikowania.

Informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami.

Ogłoszenie archiwalne