Oferta pracy

Kierownik Robót Instalacyjnych

DAAS POLSKAO firmie

  • pomorskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Kierownik / Koordynator
Kierownik Robót InstalacyjnychNumer ref.: Miejsce pracy: pomorskie

Zakres obowiązków:

  • nadzorowanie prawidłowego i terminowego realizowania kontraktów
  • udział w naradach budowlanych i koordynowanie prac z innymi branżami
  • planowanie oraz koordynacja robót sanitarnych w oparciu o wymagania kontraktu oraz dokumentację projektową i przepisy BHP
  • prowadzenie uzgodnień ze zleceniodawcami oraz podwykonawcami i dostawcami
  • przygotowywanie harmonogramów robót
  • realizowanie zamówień
  • przekazanie robót Inwestorowi
  • sporządzanie dokumentacji powykonawczej

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe techniczne
  • znajomość zagadnień z zakresu instalacji wentylacji, klimatyzacji i instalacji sanitarnych
  • minimum roczne doświadczenie jako inżynier robót w firmie instalacyjnej lub minimum 3-letnie doświadczenie jako kierownik robót w firmie instalacyjnej
  • znajomość programów AutoCAD i pakietu MS Office
  • prawo jazdy kat. B
  • dyspozycyjność
  • umiejętność pracy w zespole
  • dobra organizacja pracy, samodzielność
  • mile widziane posiadanie uprawnień budowlanych o specjalności sanitarnej

Oferujemy:

  • zatrudnienie w stabilnej i renomowanej firmie
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji
  • niezbędne narzędzia pracy
  • benefity pozapłacowe: opieka medyczna; karta Multisport; ubezpieczenie grupowe

CV prosimy przesyłać za pomocą przycisku Aplikuj.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy