Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kierownik Robót - Inżynier Budownictwa

VARCOO firmie

10 00020 000 / mies. (zal. od umowy)
  • Warszawa, mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę, Umowa o dzieło, Umowa zlecenie, Kontrakt B2B
  • Pełny etat
  • Kierownik

VARCO Budownictwo – Generalny Wykonawca Inwestycji Budowlanych specjalizujący się w realizacji zamówień publicznych, działa szeroko w obszarze wykonawstwa jak i projektowania realizując często Inwestycje od projektu po uzyskanie pozwolenia na użytkowanie.

Opis stanowiska:

  • bezpośredni nadzór na budowie nad pracami wykonywanymi przez podwykonawców i ekipy budowlane
  • wspieranie kierownictwa w zakresie rozliczeń finansowych z kontrahentami
  • przygotowywanie dokumentów formalnych budowy
  • współpraca z Inspektorami nadzoru i Inwestorem

Wymagania:

  • uprawnienia budowlane do kierowania robotami budowlanymi w specjalności konstrukcyjno - budowlanej
  • minimum 3 lata doświadczenia w pracy zawodowej
  • umiejętności organizacyjne przy koordynowaniu prac podwykonawców
  • samodzielność, kreatywność, zorientowanie na rozwiązywanie problemów
  • doświadczenie w kosztorysowaniu i rozliczaniu prac budowlanych mile widziane
  • doświadczenie przy realizacji zamówień publicznych będzie bardzo ważnym atutem

Oferujemy:

  • wynagrodzenie miń. 6 000,00 PLN zł na rękę lub wyższe w zależności od doświadczenia + premia za wynik
  • możliwość zdobycia doświadczenia dla całego procesu budowlanego począwszy od projektowania, uzyskiwania pozwalania na budowę poprzez realizację skończywszy na oddaniu obiektu do użytkowania
  • grafik godzin pracy z dostosowaniem do indywidualnych potrzeb
  • praca w obrębie m.st. Warszawy, początkowo IKARD ul. Alpejska 42, następnie ul. Niepodległości 188

Ogłoszenie archiwalne