Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Kierownik Robót - Inżynier - Budownictwo kubaturowe

ARS Sp. z o.oO firmie

  • Szczecin, zachodniopomorskie

  • Ogłoszenie wygasło 4 dni temu
  • Kontrakt B2B
  • Pełny etat
  • Kierownik

Generalny Wykonawca inwestycji kubaturowych zatrudni osobę w charakterze Kierownika Robót - Inżyniera Budowy na nowej realizacji mieszkaniowej wielorodzinnej w Szczecinie.

Zakres obowiązków:

  • udział w organizowaniu i nadzór prac podwykonawców oraz kontrolowanie realizacji robót w zakresie terminowości i jakości wykonania, jak i przestrzegania przepisów BHP;
  • bieżąca realizacja zadań zleconych przez Kierownika kontraktu/Kierownika Budowy;
  • prowadzenie analizy harmonogramu i postępu wykonywanych robót;
  • koordynowanie procesu prawidłowego obiegu dokumentacji projektowej;
  • prowadzenie i weryfikacja obmiarów robót;
  • kontrola zgodności wykonanych prac z projektem.

Od Kandydatów oczekujemy:

  • wykształcenie wyższe techniczne – inżynier budownictwa;
  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku;
  • umiejętność obsługi programów Norma Pro, AutoCad, Pakietu MS Office (Word, Excel);
  • zaangażowanie w realizowane projekty;
  • dokładność, sumienność oraz dobra organizacja pracy;
  • odpowiedzialność oraz samodzielność w działaniu;
  • Prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na podstawie kontraktu (b2b) na czas inwestycji (szacowany czas 2,5 roku) z możliwością przedłużenia.

Ogłoszenie archiwalne