Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kierownik robót - Inżynier budowy

TERATHERM SPÓŁKA CYWILNA KAROL JABŁOŃSKI, DANIEL SZCZYTKO

3 4007 000 brutto / mies.

Ciesielska 2

Skorupy

Białystok

Twój zakres obowiązków

  • samodzielne prowadzenie i rozliczanie budowy,

  • sporządzenie harmonogramów realizacji prac,

  • nadzór nad pracownikami i podwykonawcami,

  • przygotowanie dokumentacji powykonawczej,

  • nadzorowanie bieżących robót, zgodnie z przepisami BHP.

Nasze wymagania

  • doświadczenie w kierowaniu robotami z branży sanitarnej minimum 2 lata,

  • umiejętność pracy pod presją czasu,

  • umiejętność systematycznego i rzetelnego dokumentowania przebiegu robót,

  • doświadczenie w zarządzaniu zatrudnionymi pracownikami na budowie,

  • umiejętność rozliczenia realizowanych prac,

  • prawo jazdy kat. B,

Mile widziane

  • mile widziane uprawnienia budowlane w specjalności instalacyjnej w zakresie sieci, instalacji i urządzeń cieplnych, wentylacyjnych, gazowych, wodociągowych i kanalizacyjnych bez ograniczeń.

To oferujemy

  • niezbędne przybory do pracy (laptop, telefon),

  • służbowy samochód,

  • stabilne zatrudnienie, w pełnym wymiarze,

  • atrakcyjne wynagrodzenie (zależne od kwalifikacji i umiejętności).

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Firma Teratherm zajmująca się wykonawstwem instalacji sanitarnych poszukuję pracownika na stanowisko Kierownik robót - Inżynier budowy.

Przewiń do profilu firmy