Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kierownik Robót - Inżynier Budowy - Branża Sanitarna

Zakład Budownictwa Ogólnego DROBUD Anna Stryczek-Janicka

  • Opole

    Opole, opolskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz

Twój zakres obowiązków

  • Do zadań zatrudnionej osoby należeć będzie m.in.

  • nadzór nad realizacją robót instalacyjnych w oparciu o wymagania kontraktu oraz dokumentację techniczną,

  • przygotowywanie harmonogramów oraz kontrola zaawansowania robót na budowie,

  • kontrola nad akceptacją i zatwierdzaniem materiałów,

  • koordynacja robót w zakresie instalacji wodnokanalizacyjnych oraz sieci zewnętrznych uzbrojenia terenu,

  • raportowanie o przebiegu prac w zakresie instalacji sanitarnych,

  • weryfikacja dokumentacji projektowej i zastosowanych rozwiązań,

  • rozliczanie robót instalacyjnych z zamawiającym i podwykonawcami,

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe techniczne (preferowane o profilu instalacje sanitarne),

  • doświadczenie zawodowe minimum 2 lata zgodnie z profilem stanowiska,

  • mile widziane uprawnienia budowlane w specjalności instalacyjnej w zakresie sieci, instalacji i urządzeń cieplnych, wentylacyjnych, gazowych, wodociągowych i kanalizacyjnych bez ograniczeń, przynależność do OIIB,

  • prawo jazdy kat. B

  • praktyczna znajomość pakietu MS Office, AutoCAD, Programu kosztorysowego,

  • mile widziana znajomość języka angielskiego i/lub niemieckiego w mowie i piśmie na poziomie co najmniej komunikatywnym,

  • samodzielność w wykonywaniu zadań objętych przedmiotem działania,

  • umiejętność analitycznej pracy z dokumentacją budowlaną, przetargową oraz wykonawczą,

  • mile widziane doświadczenie w kosztorysowaniu robót branżowych,

To oferujemy

  • stabilne warunki zatrudnienia na podstawie umowy o pracę

  • atrakcyjne wynagrodzenie oraz terminowo wypłacane

  • pracę w stabilnej, przyjaznej firmie z wieloletnim stażem

  • wszelkie niezbędne narzędzia do wykonywania pracy

  • możliwość rozwoju

O nas

Zakład Budownictwa Ogólnego DROBUD Anna Stryczek-Janicka jest firmą z wieloletnim doświadczeniem zajmującą się budową sieci wodno-kanalizacyjnych oraz robotami drogowymi.