Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kierownik Robót / Inżynier Budowy – Budownictwo Ogólne

Budopol Poznań Sp. z o.o.

Wiktora Jankowskiego 12

Poznań

Twój zakres obowiązków

  • zarządzanie procesem budowlanym, zarówno pod kątem technicznym jak i finansowym,

  • współpraca w ramach kilkuosobowego zespołu stanowiącego kierownictwo danej budowy,

  • kontrola jakości, terminowości i stanu zaawansowania robót budowlanych zgodnie z harmonogramem,

  • weryfikacja dokumentacji technicznej,

  • realizacja zapytań ofertowych,

  • prowadzenie rozmów i negocjacji z potencjalnymi wykonawcami oraz dostawcami,

  • przydzielanie pracownikom zadań i kontrola ich realizacji,

  • przeprowadzanie odbiorów wewnętrznych w sposób przewidziany procedurami jakościowymi,

  • przygotowanie wykonanych robót do odbiorów inwestorskich,

  • sporządzanie obmiarów, zestawień materiałowych i cenowych,

  • rozliczanie wykonanych robót, materiałów, sprzętu, podwykonawców,

  • udział w naradach z podwykonawcami i inżynierem kontraktu,

  • bieżąca współpraca z przełożonymi i nadzorem w zakresie realizowanych zadań,

  • prowadzenie dokumentacji budowy w sposób logiczny i uporządkowany

Nasze wymagania

  • wykształcenia wyższego technicznego (budownictwo),

  • posiadania uprawnień budowlanych wykonawczych lub chęci ich zdobycia po podjęciu pracy w firmie,

  • doświadczenia zawodowego zdobytego w budownictwie (obiekty mieszkaniowe, biurowe, użyteczności publicznej),

  • posiadania cech menadżerskich (umiejętność zarządzania, planowania, podejmowania decyzji, organizowania, motywowania i kontrolowania),

  • podejmowania w codziennej pracy działań zmierzających do realizacji założeń ekonomiczno-finansowych Spółki,

  • zaangażowania i poczucia odpowiedzialności za powierzone zadania,

  • szerokiej wiedzy technicznej i chęci jej ciągłego pogłębiania,

  • bardzo dobrej organizacji pracy,

  • komunikatywności oraz umiejętności pracy w zespole,

To oferujemy

  • Zatrudnienie na umowę o pracę w stabilnej, prężnie rozwijającej się firmie o zasięgu krajowym

  • Interesujący zakres obowiązków dający możliwość rozwoju zawodowego

  • Miłą atmosferę

  • Niezbędne narzędzia do pracy

  • Benefity

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • dodatkowe świadczenia socjalne

Firma Budopol - Poznań Sp. z o.o. istnieje na polskim rynku budowlanym od 1955 roku. Jesteśmy generalnym wykonawcą inwestycji budowlanych. Realizujemy również obiekty w formule „zaprojektuj i wybuduj”. Prowadzimy prace głównie na terenie województwa wielkopolskiego.

Główne obszary działalności firmy to:

BUDYNKI SŁUŻBY ZDROWIA - budowa, modernizacja, przebudowa i remonty szpitali oraz przychodni zdrowia. Zajmujemy się także technologią gazów medycznych

WIELORODZINNE BUDYNKI MIESZKALNE - realizacja budownictwa mieszkaniowego, zarówno w stanie deweloperskim jak i pod klucz

OBIEKTY OŚWIATOWO-NAUKOWE I SPORTOWE - budowa i rozbudowa obiektów dydaktyczno-naukowych dla wyższych uczelni, obiektów laboratoryjnych, szkół, przedszkoli oraz hal gimnastycznych

BUDYNKI KULTURY - budowa i rozbudowa sal widowiskowych, teatrów, bibliotek i domów kultury

OBIEKTY BIUROWE, USŁUGOWE I PRZEMYSŁOWE - realizacja biurowców wraz z wyposażeniem i aranżacją, budowa hal przemysłowych, terminali, budynków usługowych i handlowych

PRACE ELEWACYJNE - wykonywanie prac termomodernizacyjnych oraz remontów elewacji wielkopowierzchniowych, w tym elewacji wentylowanych i fasad systemowych

RENOWACJA ZABYTKÓW - prowadzenie kompleksowych prac renowacyjnych wewnętrznych i zewnętrznych na obiektach wpisanych do rejestru zabytków i pod nadzorem konserwatorskim

Więcej informacji: www.budopol.poznan.pl

Przewiń do profilu firmy