Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kierownik robót - Inżynier budowy

AQUA PROCESSER Sp. z o.o.O firmie

  • Gorzów Wielkopolski

    Gorzów Wielkopolski, lubuskie
  • Ogłoszenie wygasło 21 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Twój zakres obowiązków

  • nadzorowanie i koordynacja nad powierzoną budową

  • koordynacja prac podwykonawców jak i organizacja pracy sił własnych

  • bieżące rozwiązywanie problemów technicznych realizowanych robót

  • umiejętność kalkulacji/ ofertowanie

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe

  • mile widziane uprawnienia budowlane w specjalności instalacyjnej w zakresie sieci, instalacji i urządzeń cieplnych , wentylacji, itd…) bez ograniczeń; istnieje możliwość odbycia praktyki zawodowej celem uzyskania uprawnień

  • praktyczna znajomość programów Auto-Cad i MS Office

  • doświadczenie zawodowe

  • kreatywność w działaniu

  • komunikatywność

  • prawo jazdy kat. B

  • dyspozycyjność ( praca w delegacji)

  • skuteczność w działaniu

To oferujemy

  • umowa o prace

  • możliwość samorealizacji

  • dobre warunki pracy i płacy

  • możliwość podnoszenia kwalifikacji i rozwoju zawodowego

  • niezbędne narzędzia pracy

  • możliwość pracy w Szwecji

AQUA PROCESSER Sp. z o.o.

Firma projektowo-wykonawcza specjalizująca się w tematyce ochrona środowiska, funkcjonująca na rynku polskim od 1997 roku na rynku szwedzkim od 1962 roku.

Przewiń do profilu firmy