Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kierownik robót / Inżynier budowy - instalacje sanitarne/instalacje przemysłowe

Bart Sp. z o.o.

Miłoszycka 19

Psie Pole

Wrocław

Twój zakres obowiązków

  • Przygotowanie i bieżąca koordynacja prac montażowych,

  • Nadzór nad ekipami montażowymi,

  • Weryfikacja czasu pracy montażystów,

  • Współpraca z Kierownikiem Projektu w zakresie realizacji zadań montażowych,

  • Przygotowanie raportów dla przełożonego w zakresie realizacji realizowanych prac,

  • Nadzorowanie dokumentacji powykonawczej dotyczącej prac montażowych.

Nasze wymagania

  • realizacja projektów w zakładach przemysłowych, koordynowanie prac na budowie,

  • nadzór nad wykonywaniem instalacji (wentylacja, klimatyzacja; odpylanie, pomieszczenia czyste; wod.-kan., c.o.),

  • nadzór nad podwykonawcami

  • kontrolowanie harmonogramu projektu,

  • zarządzanie dostawami,

  • odbiory prac oraz rozliczanie podwykonawców,

Mile widziane

  • wykształcenie wyższe techniczne,

  • praktyka budowlana min 2 lata,

  • uprawnienia budowlane

  • prawo jazdy kat. B,

  • umiejętności rozwiązywania prostych i skomplikowanych problemów,

  • zaangażowanie, samodzielność i dyspozycyjność.

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji,

  • dobre warunki pracy i wynagrodzenia,

  • możliwość rozwoju zawodowego i realizacji zadań o dużym stopniu samodzielności,

  • narzędzia niezbędne do realizacji powierzonych projektów,

  • pracę w młodym profesjonalnym zespole.

Firma BART Sp. z o.o., odnosi sukcesy na rynku przemysłowym w branży wentylacji, odpylania i klimatyzacji. Oferuje kompleksową obsługę inwestycji przemysłowych dla liderów rynkowych wielu sektorów w dziedzinie oczyszczania powietrza w procesach produkcyjnych, ochrony stanowisk pracy, bezpieczeństwa przeciwwybuchowego. Zakres usług obejmuje: projektowanie, doradztwo, dobór technologii i urządzeń, wykonanie elementów, montaż instalacji i ich serwis.

DOŁĄCZ DO NASZEGO ZESPOŁU!

Przewiń do profilu firmy