Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kierownik Robót - Inżynier Budowy

PND Polska sp. z o.o. i Wspólnicy sp.k.

  • Kraków

    Kraków, małopolskie
  • ogłoszenie wygasło 3 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Twój zakres obowiązków

  • Sprawowanie stałej kontroli oraz bieżącego nadzoru nad procesem realizacji robót;

  • Analiza dokumentacji, przygotowanie zestawień materiałowych, zamówień na materiały i sprzęt;

  • Prowadzenie dokumentacji budowlanej;

  • Nadzór nad pracownikami lub podwykonawcami w zakresie realizowanych prac;

  • Wykonanie obmiaru robót, sporządzanie zestawień zużytych materiałów oraz prowadzenie niezbędnej dokumentacji w zakresie powierzonych zadań,

  • Nadzór nad przestrzeganiem przepisów BHP;

  • Nadzór i rozliczanie (pod)wykonawców robót;

  • Wsparcie i bezpośrednia współpraca z Kierownikiem Budowy i Inspektorem Nadzoru oraz Projektantami;

  • Udział w negocjacjach z wykonawcami robót;

  • Optymalizacja zaproponowanych rozwiązań technologicznych;

  • przygotowywanie wycen.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie o kierunku budowlanym techniczne lub wyższe;

  • Doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku minimum 3 lata;

  • Umiejętność czytania dokumentacji technicznej;

  • Znajomość przepisów prawa budowlanego;

  • Znajomość obsługi komputera (w tym AUTOCAD);

  • Prawo jazdy kat. B (dużo pracy w terenie/ delegacje);

  • Uprawnienia budowlane.

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;

  • Ciekawą pracę w bardzo dynamicznie rozwijającej się firmie, pozwalającą na własny rozwój;

  • Dostęp do najnowszych technologii w zakresie budownictwa i instalacji;

  • Udział w wielu projektach  o różnej specyfice technologicznej;

  • Poziom wynagrodzenia odpowiedni do realizowanych zadań

O nas

Firma PND Polska jest prężnie działającą firmą na rynku małopolskim w zakresie prowadzenia inwestycji budownictwa ogólnego oraz zleceniowo obsługuje powierzone inwestycje od partnerów zewnętrznych (Inwestor Zastępczy). Dla naszych nowych projektów w poszukujemy dynamicznego kandydata na stanowisko: