Oferta pracy

Kierownik Robót - Inżynier Budowy

PND Polska sp. z o.o. i Wspólnicy sp.k.O firmie

  • Kraków, małopolskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Kierownik

Firma PND Polska jest prężnie działającą firmą na rynku małopolskim w zakresie prowadzenia inwestycji budownictwa ogólnego oraz zleceniowo obsługuje powierzone inwestycje od partnerów zewnętrznych (Inwestor Zastępczy). Dla naszych nowych projektów w poszukujemy dynamicznego kandydata na stanowisko:

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • sprawowanie stałej kontroli oraz bieżącego nadzoru nad procesem realizacji robót;
  • analiza dokumentacji, przygotowanie zestawień materiałowych, zamówień na materiały i sprzęt;
  • prowadzenie dokumentacji budowlanej;
  • nadzór nad pracownikami lub podwykonawcami w zakresie realizowanych prac;
  • wykonanie obmiaru robót, sporządzanie zestawień zużytych materiałów oraz prowadzenie niezbędnej dokumentacji w zakresie powierzonych zadań,
  • nadzór nad przestrzeganiem przepisów BHP;
  • nadzór i rozliczanie (pod)wykonawców robót;
  • wsparcie i bezpośrednia współpraca z Kierownikiem Budowy i Inspektorem Nadzoru oraz Projektantami;
  • udział w negocjacjach z wykonawcami robót;
  • optymalizacja zaproponowanych rozwiązań technologicznych;
  • przygotowywanie wycen.

WYMAGANIA:

  • wykształcenie o kierunku budowlanym techniczne lub wyższe;
  • doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku minimum 3 lata;
  • umiejętność czytania dokumentacji technicznej;
  • znajomość przepisów prawa budowlanego;
  • znajomości obsługi komputera (w tym AUTOCAD);
  • prawa jazdy kat. B (dużo pracy w terenie/ delegacje);
  • uprawnienia budowlane.

OFERUJEMY:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
  • ciekawą pracę w bardzo dynamicznie rozwijającej się firmie, pozwalającą na własny rozwój;
  • dostęp do najnowszych technologii w zakresie budownictwa i instalacji;
  • udział w wielu projektach  o różnej specyfice technologicznej;
  • poziom wynagrodzenia odpowiedni do realizowanych zadań

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji (CV oraz list motywacyjny)
klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy