Oferta pracy

Kierownik robót/Inżynier budowy

Spec-BrukO firmie

  • Łódź

    Łódź, łódzkie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Twój zakres obowiązków

  • Prowadzenie robót ziemnych i drogowych oraz wod-kan.

  • Koordynacja robót na budowie z innymi branżami.

  • Odpowiedzialność za wykonywanie robót zgodnie z dokumentacją projektową i harmonogramem robót.

  • Kontrola kosztów w odniesieniu do budżetu.

  • Opracowanie dokumentacji podwykonawczej.

  • Negocjacje z dostawcami, podwykonawcami itp.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie inżynierskie.

  • Doświadczenie w robotach ziemnych i drogowych.

  • Znajomość Autocad i pakietu office.

  • Obsługa systemów sterowania maszyn budowlanych 3D.

  • Chęć podnoszenia własnych umiejętności, zdolność uczenia się nowych rzeczy.

  • Łatwość nawiązywania kontaktów, umiejętność pracy w zespole.

  • Pracowitość i sumienność.

  • Gotowość do pracy w delegacji.

  • Dyspozycyjność.

Mile widziane

  • Doświadczenie w zewnętrznych sieciach wod-kan.

  • Język angielski lub niemiecki (w stopniu komunikatywnym).

  • Uprawnienia budowlane w specjalności drogowej lub instalacyjnej.

To oferujemy

  • Praca w dynamicznie rozwijającej się firmie, działającej głównie w sektorze prywatnym.

  • Praca z wykorzystaniem najnowocześniejszych maszyn budowlanych i systemów 3D.

  • Możliwość uczestnictwa w realizacji prestiżowych projektów z zakresu robót ziemnych i drogowych.

  • Możliwość rozwoju zawodowego i zdobycia uprawnień budowlanych.

  • Stabilne zatrudnienie na atrakcyjnych warunkach finansowych.

  • Poszukujemy osób zainteresowanych długofalową współpracą.

  • Forma zatrudnienia do ustalenia: umowa o pracę, kontrakt.

Spec-Bruk

Świadczymy kompleksowe usługi w branży budowlanej – głownie drogowej, specjalizujemy się w robotach ziemnych oraz drogowych. Wykonujemy także zewnętrzną infrastrukturę z branży wodno-kanalizacyjnej. Wykonujemy kompleksowe roboty budowlane przy wykorzystaniu wiedzy i doświadczenia z zakresu zastosowania różnych technologii, a nasze wieloletnie doświadczenie pozwala na optymalizacje projektów zarówno pod względem ekonomicznym jak i terminowym. Do każdego projektu podchodzimy indywidualnie aby sprostać oczekiwaniom Inwestora zarówno prywatnego jak i publicznego.

Przewiń do profilu firmy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy