Kierownik robót - Inżynier budowy

  • łódzkie
  • Kierownik
  • 2017-11-30
  • Ważna jeszcze 14 dni (do 2017-12-30)

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

AKFA SP. Z O.O. SP.K.

Region: łódzkie
Opis stanowiska:
  • Bezpośredni nadzór nad podwykonawcami i dostawcami,
  • Nadzór nad realizacją robót w oparciu o dokumentację techniczną, harmonogramy i plany organizacji robót,
  • Odpowiedzialność za jakość robót podczas realizacji inwestycji,
  • Kontrola kosztów realizacji inwestycji,
  • Poszukiwanie rozwiązań organizacyjnych i technologicznych optymalizujących koszty realizacji inwestycji.
  • Raportowanie postępu robót
  • Rozliczenie materiałów
  • Prowadzenie i nadzór robót torowych i odwodnieniowych
  • Prowadzenie i nadzór robót ziemnych podtorza oraz zabudowy warstw wzmacniających
Wymagania:
  • Wykształcenie wyższe budowlane, mile widziane uprawnienia budowlane;
  • Samodzielność w sporządzaniu kompleksowych ofert i analiz
  • Znajomość rynku Dostawców i Podwykonawców;
  • Umiejętność czytania dokumentacji projektowej i analizy pod kątem możliwości stosowania rozwiązań alternatywnych
  • Umiejętność samodzielnego rozwiązywania problemów
  • Dobra organizacja pracy
  • Umiejętność zarządzania pracą podległego zespołu
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w branży torowej ( budowa nawierzchni torowej )
  • Doświadczenie w prowadzeniu robót związanych z modernizacją lub rewitalizacją linii kolejowych
Oferujemy:
  • Atrakcyjne wynagrodzenie;
  • Pracę w stabilnej i rozwijającej się firmie;
  • Możliwość uczestniczenia w ciekawych projektach inwestycyjnych.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Niepoprawne hasło albo email.

Niepoprawne hasło.

Wystąpił błąd podczas logowania.

Niepoprawny link.

  • lub Załóż konto

Załóż konto

Załóż konto, aby łatwiej szukać pracy.

Przepraszamy, podczas rejestracji wystąpił błąd.

Użytkownik o podanym adresie e-mail jest już zarejestrowany.

Przepraszamy, wystąpił błąd podczas tworzenia użytkownika

  • lub Zaloguj się