Ta oferta pracy jest nieaktualna od 318 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Kierownik robót - Inżynier budowy

  • małopolskie
  • Kierownik
  • 01.09.2017

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    AKFA SP. Z O.O. SP.K.

    Region: małopolskie
    Opis stanowiska:
    • Bezpośredni nadzór nad podwykonawcami i dostawcami,
    • Nadzór nad realizacją robót w oparciu o dokumentację techniczną, harmonogramy i plany organizacji robót,
    • Odpowiedzialność za jakość robót podczas realizacji inwestycji,
    • Kontrola kosztów realizacji inwestycji,
    • Poszukiwanie rozwiązań organizacyjnych i technologicznych optymalizujących koszty realizacji inwestycji.
    • Raportowanie postępu robót
    • Rozliczenie materiałów
    • Prowadzenie i nadzór robót torowych i odwodnieniowych
    • Prowadzenie i nadzór robót ziemnych podtorza oraz zabudowy warstw wzmacniających
    Wymagania:
    • Wykształcenie Wyższe budowlane, mile widziane uprawnienia budowlane;
    • Samodzielność w sporządzaniu kompleksowych ofert i analiz
    • Znajomość rynku Dostawców i Podwykonawców;
    • Umiejętność czytania dokumentacji projektowej i analizy pod kątem możliwości stosowania rozwiązań alternatywnych
    • Umiejętność samodzielnego rozwiązywania problemów
    • Dobra organizacja pracy
    • Umiejętność zarządzania pracą podległego zespołu
    • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w branży torowej ( budowa nawierzchni torowej )
    • Doświadczenie w prowadzeniu robót związanych z modernizacją lub rewitalizacją linii kolejowych
    Oferujemy:
    • Atrakcyjne wynagrodzenie;
    • Pracę w stabilnej i rozwijającej się firmie;
    • Możliwość uczestniczenia w ciekawych projektach inwestycyjnych;

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.