Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kierownik robót - Inżynier budowy

STALBAUO firmie

  • małopolskie

    małopolskie
  • Ogłoszenie wygasło 23 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Twój zakres obowiązków

  • planowanie, nadzorowanie i koordynowanie robót zgodnie z wymogami obowiązującego; prawa, wymogami kontraktu, dokumentacją techniczną oraz harmonogramami;

  • nadzór nad jakością i terminowością prowadzonych prac;

  • nadzór na pracownikami, podwykonawcami oraz dostawcami;

  • kontrola kosztów budowy.

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe budowlane;

  • doświadczenie w kierowaniu robotami budowlanymi;

  • praktyczna znajomość ustawy Prawo budowlane;

  • znajomość rynku budowlanego;

  • dyspozycyjność, gotowość do pracy w terenie;

  • prawo jazdy kat. B;

  • znajomość obsługi komputera.

To oferujemy

  • pracę na pełny etat w stabilnej firmie;

  • atrakcyjne wynagrodzenie oraz system premiowy;

  • ubezpieczenie na życie;

  • możliwości rozwoju zawodowego;

  • samodzielność w organizowaniu pracy.

STALBAU

STALBAU sp. o. o. sp. k. – jesteśmy polską firmą budowlaną działającą jako generalny wykonawca oraz w systemie „zaprojektuj i wybuduj”. Naszą specjalnością są zaawansowane technologicznie obiekty przemysłowe wraz budynkami biurowymi. Aktualnie poszukujemy pracownika na stanowisko:

Kierownik Robót/Inżynier Budowy

Miejsce pracy: miejsce prowadzenia budów przez pracodawcę na terenie kraju

Region: Polska Południowa

Przewiń do profilu firmy

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie aplikacji zawierających CV za pomocą przycisku Aplikuj.