Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kierownik robót/Inżynier budowy (różne branże)

ROVERPOL sp. z o.o.O firmie

  • Szczecin

    Szczecin, zachodniopomorskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Twój zakres obowiązków

  • nadzorowanie pracy podwykonawców oraz kontrolowanie realizacji robót w zakresie terminowości i jakości wykonania oraz przestrzegania przepisów BHP

  • bieżące raportowanie do kierownictwa kontraktu nt. terminowości przekazywania frontów robót przez Zamawiającego oraz realizacji robót

  • sporządzanie obmiarów i przedmiarów robót oraz weryfikacja dokumentacji technicznej

  • współudział w tworzeniu i analizie harmonogramu robót oraz monitorowanie postępu robót

  • tworzenie niezbędnej dokumentacji w trakcie realizacji inwestycji, w tym wniosków materiałowych, rysunków roboczych itp.

  • sporządzanie zleceń oraz załączników do umów

  • prowadzenie korespondencji z podwykonawcami, Nadzorem i Zamawiającym

  • udział w odbiorach robót oraz niezwłoczne informowanie przełożonych o sytuacjach mających wpływ na terminowość i budżet inwestycji oraz potencjalne roszczenia

  • system pracy mieszany (ok. 50%/50% budowa/biuro)

Podział czasu pracy
50%

Budowa

50%

Biuro

Nasze wymagania

  • warunkiem koniecznym jest doświadczenie na analogicznym stanowisku w firmie budowlanej lub nadzorze (min 3 lata)

  • doświadczenie w branży konstrukcyjnej, mostowej, sanitarnej, drogowej

  • wykształcenie techniczne budowlane

  • posiadanie uprawnienia będzie dodatkowym atutem

  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office

  • umiejętność czytania dokumentacji budowlanej

  • dokładność, rzetelność i terminowość w wykonywaniu obowiązków

  • umiejętność pracy samodzielnej oraz zespołowej

Mile widziane

  • znajomość AutoCAD

  • znajomość języka angielskiego i/lub hiszpańskiego będzie dodatkowym atutem

To oferujemy

  • atrakcyjne wynagrodzenie dostosowane do umiejętności i doświadczenia

  • pracę w młodym i przyjaznym zespole na ciekawych inwestycjach budowlanych

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • niezbędne narzędzia do wykonywania pracy

  • możliwość rozwoju zawodowego

  • szkolenia z zakresu kosztów budowy i kontroli produkcji

ROVERPOL sp. z o.o.

Rover Infraestructuras S.A. to spółka wykonawcza o ugruntowanej pozycji na międzynarodowym rynku budowlanym. Naszą firmę wyróżnia duża różnorodność realizowanych projektów, elastyczność działania oraz doświadczenie w prowadzeniu prac budowlanych dla klientów publicznych i prywatnych. Roverpol Sp. z o.o. jest firmą należącą do grupy Rover Infraestructuras S.A., hiszpańskiej firmy budowlanej działającej na terenie Polski od ponad 5 lat. Obszary działalności firmy w Polsce obejmują budownictwo infrastrukturalne (drogowe, kolejowe), budownictwo ogólne, budownictwo przemysłowe oraz budownictwo hydrotechniczne.

Spółka wykonuje obecnie 3 publiczne kontrakty inwestycyjne w Szczecinie i w ramach planów ekspansji firmy w regionie, dąży do zwiększenia zatrudnienia zarówno przy obecnych, jak i przyszłych projektach.

Przewiń do profilu firmy

Informacje dodatkowe:

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV klikając w przycisk aplikowania.