Ta oferta pracy jest nieaktualna od 27 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Kierownik robót / inżynier budowy

  • Świnoujście, zachodniopomorskie
  • Kierownik
  • 2018-09-24

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Aktualnie prowadzimy rekrutację na stanowisko:
    Miejsce pracy: Świnoujście

    Zakres obowiązków:

    • udział w organizowaniu i nadzorowaniu prac podwykonawców oraz kontrolowanie realizacji robót w zakresie terminowości i jakości wykonania, jak i przestrzegania przepisów BHP
    • bieżąca realizacja zadań zleconych przez Kierownika kontraktu lub Kierownika budowy
    • prowadzenie analizy harmonogramu i postępu wykonywanych robót
    • koordynowanie procesu prawidłowego obiegu dokumentacji projektowej
    • współudział w wyborze podwykonawców i dostawców

    Wymagania:

    • wykształcenie wyższe techniczne – inżynier budownictwa
    • umiejętność obsługi programów Norma Pro, AutoCad, Pakietu Office ( Word, Excel)
    • zaangażowanie w realizowane projekty
    • dokładność, sumienność oraz dobra organizacja pracy
    • odpowiedzialność oraz samodzielność w działaniu

    Oferujemy:

    • możliwość zdobycia doświadczenia niezbędnego do uzyskania uprawnień budowlanych
    • zatrudnienie na umowę o pracę
    • wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia i umiejętności
    • możliwość rozwoju zawodowego

    Kontakt: CV wraz z listem motywacyjnym prosimy wysyłać za pomocą przycisku aplikowania.

    [email protected]

    Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. Nr 133, poz. 883, ze zm.)”.