Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kierownik robót - Inżynier budowy w specjalności instalacji sanitarnych, wentylacji i klimatyzacji

Tibex Sp. z o.o.O firmie

  • łódzkie

    łódzkie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Twój zakres obowiązków

  • Nadzorowanie prac wykonywanych na budowach, w zakresie instalacji sanitarnych, HVAC i gazowych

  • Planowanie, kierowanie i nadzorowanie wykonaniem robót instalacyjnych

  • Weryfikacja projektów

  • Samodzielna realizacja projektów w obszarze instalacji sanitarnych, gazowych i HVAC

  • Organizacja i kontrola jakości, terminowości i opłacalności prac wykonywanych na budowach

  • Nadzór i koordynacja robót instalacyjnych podwykonawców

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe preferowana Politechnika

  • Uprawnienia wykonawcze do kierowania robotami sanitarnymi bez ograniczeń – dla kierownika robót

  • Umiejętność pracy w zespole

  • Bardzo dobra organizacja pracy

  • Znajomość jęz. Angielskiego lub niemieckiego

  • Znajomość oprogramowania CAD, EXELL, Norma

  • Prawo jazdy kategorii B

Mile widziane

  • Znajomość oprogramowania oprócz CAD i Exell - BIM, REVIT

To oferujemy

  • Stabilną pracę w polskiej rodzinnej firmie

  • Umowę o pracę

  • Możliwość zdobycia doświadczenia i rozwoju umiejętności

  • Bardzo dobre warunki pracy

  • Możliwość uzyskania wpisów do praktyki do egz. Na uprawnienia budowlane

  • Możliwość realizacji ambitnych projektów w budownictwie kubaturowym i przemyśle

Tibex Sp. z o.o.

Firma TiBEX Sp z o.o. z siedzibą w Łodzi jest liczącą się firmą branży sanitarnej działającą na rynku od 1989 r.

Przewiń do profilu firmy