Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kierownik robót /Inżynier Budowy

AMConstruction sp. z o.o. sp. k.O firmie

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Twój zakres obowiązków

  • współpraca z kierownictwem budowy w zakresie terminowej i jakościowej realizacji budowy, zgodnie z dokumentacją techniczną, budżetem, harmonogramem, sztuką budowlaną oraz przepisami BHP i ppoż.,

  • koordynacja i nadzór nad podległymi pracownikami, podwykonawcami oraz dostawcami,

  • prawidłowe i systematyczne dokumentowanie przebiegu robót, dokonywanie zamówień materiałowych,

  • prowadzenie racjonalnej gospodarki sprzętowo-materiałowej,

  • prowadzenie dokumentacji budowy w porozumieniu z kierownictwem budowy.

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe techniczne, budowlane (min. inżynier),

  • samodzielność i rzetelność w działaniu,

  • doświadczenie zdobyte w firmach świadczących usługi w Generalnym Wykonawstwie,

  • zaangażowanie, systematyczność, sumienność, punktualność, odpowiedzialność,

  • uprawnienia budowlane w specjalności konstrukcyjno-budowlanej będą atutem.

To oferujemy

  • zatrudnienie w prężnie rozwijającej się firmie,

  • pracę przy realizacji ciekawych kontraktów,

  • możliwość rozwoju, pracę w dynamicznym i przyjaznym zespole,

  • umowę o pracę lub kontraktową,

  • pakiet medyczny,

  • miejsce pracy: WARSZAWA i jej okolice.

AMConstruction sp. z o.o. sp. k.

Firma AMConstruction spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. specjalizuje się w kompleksowej realizacji inwestycji budowlanych w systemie Generalnego Wykonawstwa. Nasz zakres działania obejmuje m.in. budownictwo kubaturowe, głównie obiekty budownictwa mieszkaniowego.

Przewiń do profilu firmy

Budowy prowadzone przez Spółkę na terenie Warszawy i okolic.