Oferta pracy

Kierownik Robót - Inżynier ds. planowania

MOSTOSTAL ZABRZE Gliwickie Przedsiębiorstwo Budownictwa Przemysłowego S.A.O firmie

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 20 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Twój zakres obowiązków

  • Opracowywanie sekwencji prac i harmonogramów.

  • Raportowanie postępów prac.

  • Kalkulowanie pracochłonności zadań.

  • Równoważenie obciążenia zasobów.

  • Aktywna współpraca z Kierownikiem Projektu w celu optymalizacji czasu realizacji projektu.

  • Kontrola postępów realizacji prac.

  • Kierowanie robotami i nadzorowanie pracy podległych pracowników na powierzonym odcinku.

  • Ścisła współpraca z kierownictwem budowy.

  • Przygotowanie i nadzór nad dokumentacją budowy.

Nasze wymagania

  • Znajomość języka angielskiego.

  • Wykształcenie wyższe inżynierskie.

  • Bardzo dobra znajomość oprogramowania MS PROJEKT.

  • Znajomość obsługi pakietu Office.

  • Znajomość specyfiki realizacji kontraktów budowlanych.

  • Gotowość do pracy na budowie na terenie Warszawy (ZUSOK Warszawa).

To oferujemy

Trudno wyobrazić sobie Warszawę bez mostów, Katowice bez Spodka, Zakopane bez Wielkiej Krokwi czy kolejki na Kasprowy Wierch. Wszędzie tam wprowadzaliśmy rozwiązania przyszłości.

Grupa Przemysłowa Mostostal Zabrze daje stabilne zatrudnienie, będąc od 75 lat na rynku. Zatrudniamy blisko 2000 wysoko wykfalifikowanych pracowników, realizując około 100 projektów rocznie w 5 Spółkach. Średni staż pracy wynosi 14 lat.

Oferujemy umowę o pracę, niezbędne narzędzia do wykonywania swoich zadań, szkolenia podnoszące kompetencje oraz przygotowujące do uzyskania uprawnień zawodowych. Finansujemy kursy językowe oraz studia drugiego stopnia bądź podyplomowe.

Po godzinach realizujemy wraz z pracownikami ich pasje w klubach pracowniczych UNITED.

Więcej dowiesz się na: www.kariera.mz.pl

FB: #karieramostostalzabrze

  • Benefity

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • mieszkanie służbowe

  • dofinansowanie wypoczynku

  • dofinansowanie wakacji dzieci

  • dofinansowanie dojazdów do pracy

  • członkostwo w prywatnych klubach

  • możliwość uzyskania uprawnień

MOSTOSTAL ZABRZE Gliwickie Przedsiębiorstwo Budownictwa Przemysłowego S.A.

MOSTOSTAL ZABRZE Gliwickie Przedsiębiorstwo Budownictwa Przemysłowego S.A. specjalizuje się w kompleksowej budowie obiektów przemysłowych takich jak: hale produkcyjne, magazyny, obiekty użyteczności publicznej, szpitale, kryte pływalnie, biurowce, obiekty handlowe, budynki mieszkalne. Zakres prac wykonywanych przez Spółkę obejmuje kompleksową realizację inwestycji w formule „zaprojektuj i wybuduj” lub generalne wykonawstwo i podwykonawstwo.

Przewiń do profilu firmy