Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kierownik robót inżynieryjno-mostowych

COLAS RAIL Polska sp. z o.o.O firmie

  • Kolejowa 1, Choszczno
    Choszczno, zachodniopomorskie
  • Ogłoszenie wygasło 13 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

COLAS RAIL Polska sp. z o.o.

Kolejowa 1

Choszczno

Twój zakres obowiązków

  • Pełnienie funkcji Kierownika Robót w ramach realizowanego projektu budowlanego

  • Nadzór nad jakością i terminowością realizowanych robót zgodnie z projektem budowlanym oraz specyfikacją techniczną

  • Organizowanie oraz nadzorowanie pracy Podwykonawców zgodnie z obowiązującymi przepisami BHP

  • Bieżące monitorowanie i kontrola harmonogramu postępu robót, kosztów budowy oraz dokumentacji technicznej

  • Sporządzanie obmiarów oraz weryfikacja dokumentacji wykonawczej i powykonawczej

  • Wdrażanie oraz osiąganie poziomu sprzedaży zgodnego z harmonogramem rzeczowo – finansowym

  • Udział w procesie zamówień materiałów budowlanych

  • Ścisła współpraca z Dyrektorem Kontraktu, Kierownikiem Budowy oraz Zamawiającym i Inżynierem Kontraktu

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne kierunkowe

  • Minimum 3 lata doświadczenia zawodowego na stanowisku Kierownika Robót lub inspektora nadzoru

  • Uprawnienia budowlane do kierowania robotami budowalnymi w specjalności mostowej bez ograniczeń

  • Doświadczenie w koordynacji robót międzybranżowych

  • Umiejętność obsługi programów AutoCad, Norma Pro

  • Znajomość najnowszych trendów w technologii branży budowlanej

  • Doświadczenie w sporządzaniu harmonogramów robót

  • Czynne prawo jazdy kategorii B

  • Samodzielność działania oraz nastawienie na realizację celów

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie (umowę o pracę)

  • Ciekawą, pełną wyzwań pracę w rozwijającej się firmie, będącej częścią międzynarodowej korporacji

  • Atrakcyjne wynagrodzenie, adekwatne do zajmowanego stanowiska i doświadczenia

  • Możliwość rozwoju zawodowego

  • Przyjazną kulturę pracy, zgrany zespół

  • Mobilne narzędzia pracy (samochód, telefon, laptop)

  • Zapewniamy wsparcie w przypadku konieczności relokacji w postaci samodzielnego mieszkania