Oferta pracy

Kierownik Robót

Instal Kraków Spółka Akcyjna

  • Jelenia Góra

    Jelenia Góra, dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Twój zakres obowiązków

  • nadzór i kontrolę techniczną prowadzonych budów;

  • opracowanie planów budowy i nadzór nad ich realizacją;

  • koordynację dostaw materiałów;

  • kierowanie i koordynację pracy wszystkich uczestników procesu wykonywanej budowy;

  • zapewnienie przestrzegania na budowie obowiązujących przepisów, związanych z jej działalnością.

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe techniczne, kierunek - budownictwo;

  • uprawnienia budowlane do kierowania robotami budowlanymi bez ograniczeń w specjalności konstrukcyjno – budowlanej;

  • prawo jazdy;

  • znajomość pakietu MS Office;

  • samodzielność, dokładność, zaangażowanie i odpowiedzialność.

To oferujemy

  • współpracę z zespołem kompetentnych i wykwalifikowanych współpracowników;

  • możliwość podnoszenia kwalifikacji i rozwoju zawodowego;

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę;

  • pracę w firmie o wieloletniej tradycji.

Początki organizacyjne Spółki sięgają marca 1950 r. Instal Kraków S.A. od lat wykorzystuje posiadaną wiedzę, zdobyte doświadczenie i kompetencje realizując skomplikowane zadania dla potrzeb nowoczesnego przemysłu, infrastruktury i środowiska. Pod hasłem „Ujarzmiamy żywioły” zrealizowała setki obiektów, takich jak oczyszczalnie ścieków, stacje uzdatniania wody, zakłady produkcyjne, huty, rafinerie oraz obiekty i instalacje dla energetyki. Była również wykonawcą licznych obiektów użyteczności publicznej, takich jak szpitale, pływalnie, obiekty sportowe, szkoły i uczelnie wyższe. Obecnie działalność Spółki koncentruje się w obszarze usług budowlano-montażowych (w tym sprzedaż usług budowlano-montażowych na rynku niemieckim), działalności deweloperskiej (w tym zarządzanie, najem oraz dzierżawa posiadanych nieruchomości) oraz produkcji przemysłowej.

Przewiń do profilu firmy

Zastrzegamy sobie możliwość odpowiedzi tylko na wybrane zgłoszenia.