Oferta pracy

Kierownik Robót

iView Recruitment Sp. z o. o.O firmie

Rekrutacja zdalna

  • Kalisz, wielkopolskie

  • Ogłoszenie wygasło 15 dni temu
  • Umowa o pracę, Kontrakt B2B
  • Pełny etat
  • Kierownik / Koordynator

Dla naszego Klienta, firmy z branży nieruchomości, poszukujemy aktualnie kandydatek/kandydatów na stanowisko:

Opis stanowiska:

  • bezpośredni nadzór nad realizacją robót w oparciu o wymagania kontraktu, dokumentację techniczną i harmonogramy robót
  • bezpośredni nadzór nad podwykonawcami
  • koordynacja przebiegu procesu realizacji w zakresie terminów, logistyki, odbiorów robót i rozliczeń
  • odpowiedzialność za jakość, terminowość oraz dyscyplinę finansową podczas realizacji kontraktu
  • bieżące raportowanie przebiegu prac

Wymagania:

  • wykształcenie techniczne
  • uprawnienia budowlane konstrukcyjno-budowlane lub specjalności sanitarnej lub specjalności instalacyjnej
  • doświadczenie w prowadzeniu kontraktów w zakresie realizacji inwestycji przemysłowych
  • samodzielność, zdecydowanie i efektywność w działaniu
  • znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie oraz pakiet świadczeń socjalnych
  • stabilne zatrudnienie w formie umowy o pracę lub kontrakt b2b
  • stałe zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • niezbędne narzędzia pracy
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy