Ta oferta pracy jest nieaktualna od 15 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Kierownik Robót

  • Katowice, śląskie
  • Kierownik
  • 05.03.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top
    Grupę NDI tworzą spółki specjalizujące się w organizacji i realizacji projektów inwestycyjnych w obszarze budownictwa, energetyki oraz hydrotechniki. Na rynku funkcjonujemy od 1991 roku. Ofertę NDI wyróżnia duża różnorodność realizowanych projektów, elastyczność działania oraz doświadczenie w prowadzeniu prac budowlanych w praktycznie każdej formule. Podstawę naszej działalności stanowi budownictwo: kubaturowe oraz infrastrukturalne – w tym także projekty hydrotechniczne. Z powodzeniem działamy zarówno na rynku zamówień publicznych, jak i prywatnych.

    Prowadzimy także własne projekty deweloperskie, w których inwestorem bądź współinwestorem są spółki celowe tworzone w ramach grupy.

    NDI jest dwukrotnym laureatem Diamentów Forbesa, Pracodawcą Roku w Budownictwie, Regionalnym Liderem Innowacji i Rozwoju.

    Aktualnie poszukujemy Kandydatów na stanowisko:
    Miejsce pracy: Katowice

    Nr ref.: PR/KRK/0319

    ZAKRES ZADAŃ

    • Pełnienie funkcji Kierownika Robót w ramach realizowanego projektu budowlanego
    • Nadzór nad jakością i terminowością realizowanych robót zgodnie z projektem budowlanym oraz specyfikacją techniczną
    • Organizowanie oraz nadzorowanie pracy Podwykonawców zgodnie z obowiązującymi przepisami BHP
    • Bieżące monitorowanie i kontrola harmonogramu postępu robót, kosztów budowy oraz dokumentacji techniczne
    • Sporządzanie obmiarów oraz weryfikacja dokumentacji wykonawczej i powykonawczej
    • Wdrażanie oraz osiąganie poziomu sprzedaży zgodnego z harmonogramem rzeczowo - finansowym
    • Udział w procesie zamówień materiałów budowlanych
    • Ścisła współpraca z Kierownikiem Budowy oraz Zamawiającym i Inżynierem Kontraktu

    PROFIL KANDYDATA

    • Wykształcenie wyższe techniczne
    • Minimum 2 lata doświadczenia zawodowego na stanowisku Kierownika Robót - warunek konieczny
    • Uprawnienia budowlane do kierowania robotami budowalnymi w specjalności konstrukcyjno - budowlanej bez ograniczeń
    • Doświadczenie w koordynacji robót międzybranżowych
    • Umiejętność obsługi programów MS Project, AutoCad, Norma Pro
    • Znajomość najnowszych trendów w technologii branży budowlanej
    • Doświadczenie w sporządzaniu harmonogramów robót
    • Samodzielność działania oraz nastawienie na realizację celów

    OFERTA

    • Praca pełna wyzwań w renomowanej, dynamicznie rozwijającej się firmie
    • Samodzielność działania oraz możliwość rozwoju zawodowego
    • Atrakcyjne wynagrodzenie, adekwatne do zajmowanego stanowiska i zakresu zadań
    • Przyjazna atmosfera pracy w zespole profesjonalistów

    Osoby zainteresowane uprzejmie prosimy o przesłanie aktualnego CV wraz z zaznaczonym numerem referencyjnym klikając przycisk Aplikuj.

    Dziękujemy za przesłane aplikacje. Jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi Kandydatami.
    bottom