Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kierownik Robót

FAKTORIA sp. z o.o.O firmie

  • Dulęby 5, Katowice
    Katowice, śląskie
  • Ogłoszenie wygasło 13 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

FAKTORIA sp. z o.o.

Dulęby 5

Katowice

Twój zakres obowiązków

  • Bezpośredni nadzór nad podwykonawcami oraz koordynacja prac budowlanych

  • Przygotowanie harmonogramu i preliminarzy dla poszczególnych etapów robót

  • Weryfikacja jakościowa i ilościowa wykonywanej pracy podwykonawców

  • Nadzór nad przestrzeganiem zasad BHP na budowie

  • Weryfikacja dokumentacji wykonawczej

Nasze wymagania

  • Wykształcenia wyższe technicznego o profilu budowlanym

  • Prawo jazdy

  • Znajomość pakietu MS Office AutoCad

  • Doświadczenia zawodowe na podobnym stanowisku

  • Samodzielność, dokładność i zaangażowanie

  • Umiejętność pracy w zespole

Mile widziane

  • Uprawnienia budowlane do kierowania robotami budowlanymi

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • Możliwość rozwoju zawodowego

  • Niezbędne narzędzia pracy w tym samochód służbowy

  • Kartę Multisport

  • Parking

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

Założeniem naszej spółki – Faktoria Sp. z o.o. – jest realizacja robót budowlanych w sposób profesjonalny, rzetelny i terminowy. Specjalizujemy się głównie w komercjalizacji i rewitalizacji obiektów poprzemysłowych, starych kamienic. Współpracujemy ze sprawdzonymi dostawcami materiałów budowlanych, stosujemy nowoczesne rozwiązania technologiczne. Trzon naszej firmy tworzą specjaliści architekci specjalizujący się w budownictwie komercyjnym, jak i mieszkaniowym, specjaliści budowlani.

Przewiń do profilu firmy