Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kierownik Robót

UNIVERSUM-I Sp. z o.o. Sp.K.

  • Polna 13, Kielce
    Kielce, świętokrzyskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator
  • praca stacjonarna

Polna 13

Kielce

Twój zakres obowiązków

  • Wsparcie Project Managera przy realizacji budowy od strony przygotowania i realizacji

  • Analiza dokumentacji technicznej i projektowej

  • Nadzór i koordynacja prac realizowanych przez firmę oraz podwykonawców w celu zagwarantowania pełnej zgodności z zakresem, budżetem, harmonogramem i wytycznymi jakościowymi

  • Zamawianie materiałów, monitorowanie ilości i zapotrzebowania niezbędnego do realizacji dane zakresu robót

  • Sprawowanie stałej kontroli oraz bieżący nadzór nad koordynacją prac sił własnych i podwykonawców

  • Dbanie o wysoką jakość wykonywanych robót

  • Poszukiwanie rozwiązań inżynierskich i optymalizacje w procesie budowlanym

  • Dopilnowanie dyscypliny pracy, porządku i przepisów BHP i ppoż

  • Współpraca z kontrahentami oraz innymi działami firmy

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w realizacji projektów fit-out; robót g-k i wykończeniowych

  • Praca w delegacji zagranicą

  • Znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną komunikacje na budowie

  • Wykształcenie wyższe budowlane

  • Biegła obsługa programów AutoCAD oraz pakietu MS Office

  • Prawo jazdy kat. B

  • Umiejętność logicznego i analitycznego myślenia

  • Umiejętność dobrej organizacji i planowania pracy

  • Kreatywność, samodzielność, dyspozycyjność

To oferujemy

  • Możliwość rozwoju zawodowego na stanowisko Project Managera

  • Atrakcyjne wynagrodzenie w zależności od umiejętności i doświadczenia

  • Pracę przy ciekawych, zagranicznych projektach

Benefity

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

Jesteśmy międzynarodową firmą budowlaną dynamicznie działającą na europejskim rynku od 30 lat. Bierzemy udział w prestiżowych projektach realizowanych dla światowych marek.

ZOSTAŃ CZĘŚCIĄ ZESPOŁU!

Jeżeli jesteś osobą potrafiącą z pasją realizować swoje cele i lubiącą pracować w zespole, to jesteśmy firmą dla Ciebie.

UNIVERSUM poszukuje kandydatów do pracy na zagranicznych budowach.

Przewiń do profilu firmy