Oferta pracy

Kierownik robót/Kierownik budowy

Dekpol Budownictwo

  • Kołobrzeg

    Kołobrzeg, zachodniopomorskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Twój zakres obowiązków

  • nadzór i koordynowanie robót budowlanych,

  • uczestniczenie w odbiorach z inspektorami,

  • kontrolę oraz prowadzenie rozliczeń podwykonawców i dokumentacji budowy,

  • zamawianie potrzebnych materiałów i sprzętu zgodnie z harmonogramem,

  • bezpośredni kontakt z Nadzorem Klienta.

Nasze wymagania

  • uprawnienia budowlane do kierowania bez ograniczeń w specjalności konstrukcyjno-budowlanej,

  • doświadczenie w realizacji budownictwa kubaturowego,

  • doświadczenie w zarządzaniu podwykonawcami i pracownikami,

  • znajomość programów MS Office (Excel, Word), Autodesk AutoCAD,

  • umiejętność tworzenia harmonogramów prac,

  • umiejętność współpracy z zespołem i jasnego przekazywania komunikatów,

  • zdolność szybkiego podejmowania decyzji,

  • prawo jazdy kat. B (możliwość delegacji krajowych),

  • znajomość j. angielskiego mile widziana.

To oferujemy

  • pracę w renomowanej firmie u jednego z większych pracodawców,

  • stabilne zatrudnienie w dużej spółce akcyjnej, charakteryzującej się brakiem nadmiernych formalności z branży budowlanej,

  • nastawienie na długofalową współpracę (po zakończeniu danego projektu oferujemy możliwość pracy na innej inwestycji),

  • atrakcyjne warunki finansowe, adekwatne do doświadczenia oraz system premiowy,

  • rozwój zawodowy poprzez szkolenia, konferencje, kursy,

  • rozwój w ramach Akademii Dekpol Budownictwo

  • prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe (z możliwością rozszerzenia na innych członków rodziny), karty przedpłacone

  • pracę w firmie, którą kreuje zespół ludzi z pasją,

  • niezbędne narzędzia pracy, tj. komputer, telefon, auto służbowe,

  • elastyczność względem formy współpracy - w zależności od preferencji Kandydata (umowa o pracę lub współpraca B2B).

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • dodatkowe świadczenia socjalne

Dekpol Budownictwo to przede wszystkim ludzie, których połączyły wspólne wartości: wiedza, zaangażowanie, entuzjazm i ambicja. Każdy projekt jest tego dowodem. Jesteśmy ekspertami w realizacji projektów budownictwa kubaturowego. Od blisko 30 lat oferujemy usługi począwszy od sfery koncepcji projektowej aż po wykonawstwo „pod klucz”.

Przewiń do profilu firmy