Oferta pracy

Kierownik Robót - Kierownik Budowy (Konstrukcje Stalowe)

MOSTOSTAL KRAKÓW S.A.

  • małopolskie

    małopolskie
  • ogłoszenie wygasło 21 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator
  • praca mobilna

Twój zakres obowiązków

  • koordynacja montażu konstrukcji stalowych z robotami budowlanymi i technologicznymi,

  • nadzór techniczny nad montażem konstrukcji,

  • współudział w przygotowaniu i nadzór na realizacją harmonogramu realizacji robót oraz realizacją dokumentacji technologicznej montażu,

  • analiza i nadzór nad dokumentacją montażową,

  • udział w naradach techniczno – koordynacyjnych z klientem, konsorcjantem i podwykonawcami,

  • nadzór nad przygotowaniem konstrukcji i dokumentów do odbiorów branżowych i końcowych budowy i kierownika obiektu,

  • rozliczanie podwykonawców z realizacji robót.

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe o kierunku konstrukcyjno-budowlanym,

  • uprawnienia budowlane w specjalności konstrukcyjno-budowlanej bez ograniczeń,

  • doświadczenie w zakresie montażu mostów stalowych lub min. konstrukcji stalowych,

  • umiejętność pracy w zespole, duża samodzielność,

  • dyspozycyjność do pracy w delegacji (kontrakty w całej Polsce).

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • ubezpieczenie na życie

  • służbowy telefon do użytku prywatnego

  • służbowy samochód do użytku prywatnego

  • komputer do użytku prywatnego

  • preferencyjne pożyczki

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie wypoczynku

  • dofinansowanie wakacji dzieci

  • paczki świąteczne

  • karta Multisport

  • dzień wolny od pracy w urodziny/imieniny

Osoby zainteresowane powyższą ofertą prosimy o przesłanie aplikacji za pomocą opcji APLIKUJ. Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami.

MOSTOSTAL KRAKÓW S.A. jest specjalistyczną firmą budowlaną, mającą status generalnego wykonawcy. Swoim kontrahentom oferuje usługi w zakresie wykonawstwa i montażu wszelkiego rodzaju konstrukcji stalowych oraz montażu urządzeń, głównie dla przemysłu: cementowo-wapienniczego, energetycznego, hutniczego, chemicznego. Dodatkowo, spółka oferuje m.in. obsługę inwestorską, a także realizację obiektów ochrony środowiska.

Przewiń do profilu firmy