Logo Pracuj.pl

Kierownik Robót - Kierownik Budowy (Konstrukcje Stalowe)

MOSTOSTAL KRAKÓW S.A.O firmie

  • opolskie
    opolskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator
  • praca mobilna

Twój zakres obowiązków

  • koordynacja montażu konstrukcji stalowych z robotami budowlanymi i technologicznymi,
  • nadzór techniczny nad montażem konstrukcji,
  • współudział w przygotowaniu i nadzór na realizacją harmonogramu realizacji robót oraz realizacją dokumentacji technologicznej montażu,
  • analiza i nadzór nad dokumentacją montażową,
  • udział w naradach techniczno – koordynacyjnych z klientem, konsorcjantem i podwykonawcami,
  • nadzór nad przygotowaniem konstrukcji i dokumentów do odbiorów branżowych i końcowych budowy i kierownika obiektu,
  • rozliczanie podwykonawców z realizacji robót.

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe o kierunku konstrukcyjno-budowlanym,
  • uprawnienia budowlane w specjalności konstrukcyjno-budowlanej bez ograniczeń,
  • doświadczenie w zakresie montażu mostów stalowych lub min. konstrukcji stalowych,
  • umiejętność pracy w zespole, duża samodzielność,
  • dyspozycyjność do pracy w delegacji (kontrakty w całej Polsce).

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie nauki języków
  • ubezpieczenie na życie
  • służbowy telefon do użytku prywatnego
  • służbowy samochód do użytku prywatnego
  • komputer do użytku prywatnego
  • preferencyjne pożyczki
  • dodatkowe świadczenia socjalne
  • dofinansowanie wypoczynku
  • dofinansowanie wakacji dzieci
  • paczki świąteczne
  • karta Multisport
  • dzień wolny od pracy w urodziny/imieniny

Osoby zainteresowane powyższą ofertą prosimy o przesłanie aplikacji za pomocą opcji APLIKUJ. Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami.

MOSTOSTAL KRAKÓW S.A.

MOSTOSTAL KRAKÓW S.A. jest specjalistyczną firmą budowlaną, mającą status generalnego wykonawcy. Swoim kontrahentom oferuje usługi w zakresie wykonawstwa i montażu wszelkiego rodzaju konstrukcji stalowych oraz montażu urządzeń, głównie dla przemysłu: cementowo-wapienniczego, energetycznego, hutniczego, chemicznego. Dodatkowo, spółka oferuje m.in. obsługę inwestorską, a także realizację obiektów ochrony środowiska.

Kierownik Robót - Kierownik Budowy (Konstrukcje Stalowe), opolskie