Logo Pracuj.pl

Kierownik Robót / Kierownik Budowy

GT CONSTRUCTION SP. Z O.O.O firmie

  • Kraków, małopolskie
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

GT CONSTRUCTION SP. Z O.O.

Jana Dekerta 45A

Kraków

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • kontrola i nadzór nad prawidłową realizacją robót budowlanych,
  • prowadzenie prac zgodnie z harmonogramem,
  • przygotowywanie obmiaru postępu robót,
  • zamawianie oraz kontrola dostaw materiałów na budowę,
  • koordynowanie prac brygad oraz firm podwykonawczych,
  • nadzór nad bezpieczeństwem na placu budowy, egzekwowanie od pracowników przestrzegania zasad BHP,
  • kontrola kosztów oraz dokumentacji,
  • prowadzenie bieżącej dokumentacji budowy,
  • rozliczanie robót i uczestnictwo w odbiorach.

Nasze wymagania

  • ukończone studia wyższe - kierunek budownictwo,
  • min. 3 lata doświadczenia w samodzielnym prowadzeniu budowy,
  • uprawnienia do kierowania robotami budowlanymi,
  • doświadczenie w nadzorowaniu placu budowy,
  • prawo jazdy kategorii B,
  • umiejętność analizy dokumentacji technicznej,
  • gotowość do pracy w delegacji (głównie województwo małopolskie oraz śląskie).

To oferujemy

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę lub B2B,
  • atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od zdobytego doświadczenia i umiejętności,
  • system premiowy,
  • dofinansowanie do opieki medycznej i ubezpieczenia grupowego,
  • zakwaterowanie oraz diety w przypadku delegacji.

Benefity

  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie
  • możliwość pracy zdalnej
  • elastyczny czas pracy

GT Construction to firma z polskim kapitałem, która z sukcesem rozwija się na rynku budowlanym. Jesteśmy kompleksowym wykonawcą dla inwestorów prywatnych i publicznych.

Budujemy "pod klucz", wykonujemy konstrukcje budowlane i linie wysokiego napięcia, świadczymy usługi nadzoru budowlanego i doradztwa technicznego. Posiadamy duże doświadczenie w obszarze budownictwa mieszkaniowego, przemysłowego, infrastrukturalnego, ekologicznego i specjalistycznego.

Dzięki naszej profesjonalnej i wykwalifikowanej kadrze techniczno-inżynieryjnej zrealizowaliśmy wiele niestandardowych projektów budowlanych i montażowych.

Kierownik Robót / Kierownik Budowy, Jana Dekerta 45A, Kraków