Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kierownik Robót / Kierownik Budowy

GT CONSTRUCTION SP. Z O.O.

Jana Dekerta 45A

Podgórze

Kraków

Twój zakres obowiązków

  • kontrola i nadzór nad prawidłową realizacją robót budowlanych,

  • prowadzenie prac zgodnie z harmonogramem,

  • przygotowywanie obmiaru postępu robót,

  • zamawianie oraz kontrola dostaw materiałów na budowę,

  • koordynowanie prac brygad oraz firm podwykonawczych,

  • nadzór nad bezpieczeństwem na placu budowy, egzekwowanie od pracowników przestrzegania zasad BHP,

  • kontrola kosztów oraz dokumentacji,

  • prowadzenie bieżącej dokumentacji budowy,

  • rozliczanie robót i uczestnictwo w odbiorach.

Nasze wymagania

  • ukończone studia wyższe - kierunek budownictwo,

  • min. 3 lata doświadczenia w samodzielnym prowadzeniu budowy,

  • uprawnienia do kierowania robotami budowlanymi,

  • doświadczenie w nadzorowaniu placu budowy,

  • prawo jazdy kategorii B,

  • umiejętność analizy dokumentacji technicznej,

  • gotowość do pracy w delegacji (głównie województwo małopolskie oraz śląskie).

To oferujemy

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę lub B2B,

  • wynagrodzenie powiększone o premie za zrealizowane projekty,

  • dofinansowanie do opieki medycznej i ubezpieczenia grupowego,

  • pracę przy projektach w różnorodnych obszarach budownictwa,

  • dużą samodzielność oraz możliwość wdrażania własnych pomysłów,

  • wykorzystanie nowoczesnych aplikacji do zarządzania budową,

  • przyjazne zarządzanie i niepowtarzalną atmosferę.

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

GT Construction to firma z polskim kapitałem, która z sukcesem rozwija się na rynku budowlanym. Jesteśmy kompleksowym wykonawcą dla inwestorów prywatnych i publicznych.

Realizujemy inwestycje budowlane w każdym standardzie wykończenia. Wykonujemy konstrukcje budowlane i linie wysokiego napięcia, świadczymy usługi nadzoru budowlanego i doradztwa technicznego. Posiadamy duże doświadczenie w obszarze budownictwa mieszkaniowego, przemysłowego, infrastrukturalnego, ekologicznego i specjalistycznego.

Dzięki naszej profesjonalnej i wykwalifikowanej kadrze techniczno-inżynieryjnej zrealizowaliśmy wiele niestandardowych projektów budowlanych i montażowych.

Przewiń do profilu firmy