Ta oferta pracy jest nieaktualna od 278 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Kierownik kontraktu - Kierownik budowy

  • łódzkie
  • Kierownik
  • 2017-10-13

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    PG BUDOWA S.C to dynamicznie rozwijająca się firma oferująca swoje usługi w zakresie wykonawstwa prac konstrukcyjno-budowlanych.

    Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko:

    Kierownik kontraktu / Kierownik budowy
    Region: łódzkie
    Praca odbywa się na terenie całej Polski

    Opis stanowiska:

    • Zarządzanie zespołem pracowników,
    • Planowanie i organizacja placu budowy,
    • Stała weryfikacja postępu prac wykonawczych i ich zgodności z harmonogramem, kontrola jakości wykonanych robót,
    • Prowadzenie kompleksowej dokumentacji wykonywanych robót,
    • Nadzór nad podwykonawcami i dostawcami,
    • Zamówienia materiałowe,
    • Kontraktowanie podwykonawców,
    • Przygotowywanie harmonogramów realizacji kontraktu.
    • Dbałość o przestrzeganie procedur BHP i zgodności prac z obowiązującymi przepisami prawa budowlanego,

    Wymagania:

    • Min. 3-letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
    • Bardzo dobra znajomość przepisów BHP,
    • Wykształcenie wyższe budowlane,
    • Uprawnienia budowlane do kierowania robotami budowlanymi w specjalności konstrukcyjno – budowlanej bez ograniczeń
    • Bardzo dobra znajomość obsługi komputera (MS Office, MS Project, Norma Pro),
    • umiejętność pracy w grupie, a jednocześnie samodzielność i bardzo dobra organizacja pracy własnej oraz podległego zespołu.
    • prawo jazdy kat. B
    • znajomość języka angielskiego

    Oferujemy:

    • Pracę pełną wyzwań w  dynamicznie rozwijającej się firmie,
    • Dobre warunki i narzędzia pracy,
    • Wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i doświadczenia.

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Kandydatów prosimy o dopisanie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych, Dz. Ust. Nr 133 poz. 883).”