Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kierownik robót - Kierownik budowy

MGBUILDING SP. Z O.O. SP.K.O firmie

  • małopolskie

    małopolskie
  • Ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Twój zakres obowiązków

  • Pełnienie funkcji kierownika budowy

  • Wykonanie przedmiarów poszczególnych zakresów prac

  • Organizacja i realizacja inwestycji zgodnie z harmonogramem

  • Zamawianie materiałów wraz z koordynacją terminów dostaw

  • Kontrola jakości realizowanych robót oraz zgodności wykonania z dokumentacją projektową

  • Analiza rozwiązań projektowych pod względem możliwych optymalizacji

  • Raportowanie przebiegu procesu budowlanego

  • Kontrola przestrzegania przepisów BHP

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe, techniczne budowlane – warunek konieczny

  • Uprawnienia budowlane do kierowania robotami budowlanymi bez ograniczeń w specjalności konstrukcyjno-budowlanej – warunek konieczny

  • Co najmniej 2-letnie doświadczenie na tym samym stanowisku

  • Umiejętności negocjacyjne

  • Znajomość Prawa Budowlanego w praktyce

  • Samodzielność, decyzyjność i efektywność w działaniu

  • Dobra znajomość programu MS Office, Auto CAD

  • Dyspozycyjności i gotowości do podróży służbowych/delegacji

  • Prawo jazdy kat. B

To oferujemy

  • Pracę na umowę o pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie

  • Wszelkie niezbędne narzędzia do pracy: samochód służbowy, laptop, telefon

  • Możliwość rozwoju zawodowego

  • Zdobycie cennego doświadczenia we współpracy z najwyższej klasy fachowcami

  • Atrakcyjne wynagrodzenie

MGBUILDING SP. Z O.O. SP.K.

Jesteśmy firmą budowlaną z Kielc oferującą profesjonalne i kompleksowe usługi budowlane na terenie całej Polski. Obecnie poszukujemy do swojego zespołu kierowników budowy do prowadzenia inwestycji na terenie województw wielkopolskiego oraz mazowieckiego.

Przewiń do profilu firmy