Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kierownik robót / Kierownik Kontraktu

egoé plus a.s. spółka akcyjna oddział w Polsce

  • warmińsko-mazurskie

    warmińsko-mazurskie
  • ogłoszenie wygasło 20 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Twój zakres obowiązków

  • Miejsce pracy: Mazańcowice (okolice Bielska- Białej) czasowe delegacje Polska

  • Przygotowywanie, koordynacja i kontrola oraz zarządzanie projektami dostaw i montażu konstrukcji stalowych , zadaszeń, małej architektury miejskiej,

  • Odpowiedzialność za planowanie projektów w czasie i ich wycenę,

  • Uzgadnianie detali przedsięwzięć z zamawiającym i działem technicznym, produkcyjnym firmy,

  • Rozpatrywanie reklamacji,

  • Identyfikacja potrzeb Klientów i dostarczanie informacji na temat technicznych parametrów produktów, zapewnienie doradztwa technicznego dotyczącego produktu, usług, serwisu,

  • Pomoc techniczna w przygotowywaniu ofert handlowych,

  • Nadzór nad realizacją projektu, kontrola dokumentacji technicznej,

  • Przygotowywanie dokumentacji wykonawczej i powykonawczej,

  • Rozliczanie i bieżąca kontrola kosztów realizacji,

  • Współpraca z centralą firmy,

  • Współpraca z działem handlowym.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie o profilu budowlanym

  • Uprawnienia do kierowania robotami budowlanymi

  • Wiedza oraz doświadczenie z zakresu realizacji projektów budowlanych; znajomość przepisów budowlanych,

  • Obsługa programu AutoCAD,

  • Umiejętność czytania rysunków Warsztatowych konstrukcji stalowej

  • Samodzielności, kreatywności i odpowiedzialności,

  • Gotowości do podróży służbowych,

  • Prawa jazdy kategorii B,

  • Komunikatywności,

  • Zaangażowania w pracę i lojalności w stosunku do firmy,

  • Mile widziana znajomość języka czeskiego,

  • Mile widziane doświadczenie w realizacji inwestycji dla PKP PLK S.A.

To oferujemy

  • Bardzo dobre warunki zatrudnienia,

  • Umowę o pracę, samochód, laptop, telefon komórkowy.

Masz związek z designem i nowoczesną architekturą?

Jesteśmy oddziałem spółki czeskiej, zaangażowanej w realizację atypowych konstrukcji stalowych i ekranów akustycznych dla przestrzeni publicznej miast i wsi, w szczególności dla transportu publicznego.

Spółka realizuje projekty w całej Europie.

Przewiń do profilu firmy