Ta oferta pracy jest nieaktualna od 7 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Kierownik robót kolejowych

  • Kraków, małopolskie
  • Kierownik
  • 18.04.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    KOPTOR sp. z o.o.

    Miejsce pracy: Kraków

    Miejsce pracy: małopolskie

    Firma KOPTOR Sp. z o.o. zatrudni kierownika robót kolejowych.

    Zakres obowiązków:

    • nadzór nad wykonywaniem robót zgodnie z harmonogramem,
    • nadzór nad pracownikami oraz podwykonawcami, umiejętność organizowania pracy dla pracowników i sprzętu,
    • odpowiedzialność za jakość realizowanych robót,
    • ścisła współpraca z inżynierem budowy.

    Wymagania:

    • wykształcenie kierunkowe, uprawnienia budowlane,
    • bardzo ważne doświadczenie przy modernizacji linii kolejowych,
    • znajomość przepisów prawa budowlanego,
    • dużym atutem będą uprawnienia kolejowe,
    • prawo jazdy kat B,
    • dyspozycyjność, zaradność, komunikatywność, chęć pracy, uczciwość, odpowiedzialność,
    • możliwość pracy w delegacji.

    Oferujemy:

    • pracę na stanowisku kierownika robót,
    • wysokie wynagrodzenie,
    • w razie potrzeby zakwaterowanie,
    • bardzo dobre warunki pracy.

    Informujemy, iż skontaktujemy się tylko z wybranymi Kandydatami.

    Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie swojego CV wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (Dz.U.02.101.926 tekst jednolity z późniejszymi zmianami)".