Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kierownik robót (koordynator projektów) w branży energetyki i elektryki

Technitel Polska S.A

  • Zgierz

    Zgierz, łódzkie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Twój zakres obowiązków

  • Organizacja pracy brygad techników i instalatorów oraz podwykonawców na przypisanym projekcie

  • Nadzorowanie prac

  • Utrzymywanie kontaktu ze zleceniodawcą w sprawach technicznych oraz organizacyjnych

  • Analiza dokumentacji projektowej

  • Dobór urządzeń i materiałów oraz zlecanie zakupów do działu zakupów

Nasze wymagania

  • Praktyczna wiedza z zakresu wykonywania instalacji elektrycznych nN lub zasilania gwarantowanego (instalacje nN wewnątrz budynków, najlepiej na obiektach przemysłowych, technicznych)

  • Doświadczenie na stanowisku kierownika robót, brygadzisty, inżyniera lub projektanta instalacji elektrycznych lub pokrewnych (np. niskie prądy)

  • Umiejętność czytania projektów, schematów, planów i map

  • Umiejętność podstawowej obsługi programów typu CAD

  • Prawo jazdy kat. B

  • Samodzielność w realizacji powierzonych zadań i rozwiązywaniu problemów

  • Umiejętność obsługi podstawowych programów biurowych

Mile widziane

  • Doświadczenie w pracy na obiektach technicznych związanych z energetyką (np. stacje 110/15kV).

  • Uprawnienia budowlane do projektowania i/lub wykonywania instalacji w specjalności elektrycznej

To oferujemy

  • Pracę w Zgierzu k. Łodzi (możliwość krótkich wyjazdów w całej Polsce)

  • Umowę o pracę na pełny etat

  • System premiowy

  • Opiekę medyczną, kartę sportową, dodatkowe ubezpieczenia

  • Pracę w młodym, przyjaznym zespole uczestniczącym w prestiżowych inwestycjach infrastrukturalnych

  • Możliwość rozwoju zawodowego poprzez uczestnictwo w szkoleniach techicznych

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

W związku z prężnie rozwijająca się działalnością na rynku infrastruktury kolejowej, Technitel Polska S.A. zaprasza do współpracy osoby doświadczone, zaangażowane w swój rozwój oraz otwarte na nowe wyzwania.

Przewiń do profilu firmy