Oferta pracy

Kierownik Robót

HOCHTIEF Polska S.A.

  • Kraków

    Kraków, małopolskie
  • ogłoszenie wygasło 22 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Twój zakres obowiązków

  • opracowywanie wspólnie z Kierownikiem Budowy harmonogramu robót, dostaw materiałów i usług oraz sprzętu i personelu dla potrzeb budowy.

  • nadzorowanie wykonywanego procesu produkcyjnego zgodnie z dokumentacją projektowo - kosztorysową,

  • przestrzeganie zasad realizacji Kontraktu określonych w Systemie Zarządzania Spółki, obowiązujących procedur i instrukcji,

  • nadzór nad jakościowym i terminowym wykonawstwem robót w zakresie powierzonym przez Kierownika Budowy,

  • udział w przygotowywaniu ofert,

  • terminowe składanie zapotrzebowania na środki produkcji,

  • prowadzenie i kompletowanie dokumentacji budowy,

  • sporządzanie kwartalnych planów operacyjnych, sprawozdań ekonomicznych.

Nasze wymagania

  • wykształcenie średnie techniczne w obszarze budownictwa,

  • uprawnienia do kierowania robotami budowlanymi bez ograniczeń w specjalności konstrukcyjno – budowlanej

  • pełnienie tej funkcji przez co najmniej 24 miesiące w ciągu 5 lat przed złożeniem oferty (oferta była składana 21 września 2020 roku).

To oferujemy

  • pracę na prestiżowych projektach,

  • możliwość rozwoju zawodowego,

  • nastawianie na długofalową współpracę,

  • udział w szkoleniach wewnętrznych i zewnętrznych,

  • atrakcyjny pakiet benefitów: karta multisport, prywatna opieka medyczna, bilety do kina, teatru, paczki dla dzieci.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

Jesteśmy jedną ze spółek globalnego koncernu HOCHTIEF. Na rynku polskim działamy od prawie 25 lat, łącząc bogate doświadczenie lokalne z międzynarodowym know-how. Prowadzimy działalność na terenie całego kraju poprzez nasze biura w Warszawie, Krakowie i Poznaniu i przedstawicielstwo w Katowicach. Specjalizujemy się w realizacji kompleksowych projektów budowlanych w obszarach budownictwa kubaturowego i infrastrukturalnego.

Przewiń do profilu firmy

Informacja o przetwarzaniu danych osobowych