Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kierownik robót

STALBUD KONSTRUKCJE SP Z O O

Bociana 17

Prądnik Biały

Kraków

Twój zakres obowiązków

  • analiza dokumentacji technicznej,

  • organizowanie przebiegu prac budowlanych,

  • kierowanie pracą brygad i nadzorowanie bieżących robót,

  • prowadzenie rozliczeń robocizny, materiałów, sprzętu i maszyn,

  • organizowanie pracy podwykonawców na budowie,

  • przeprowadzanie odbiorów bieżących i jakościowo - ilościowych robót,

  • nadzór nad prowadzonymi pracami budowlanymi, pilnowanie ich zgodności z projektem oraz kontrola jakości i terminowości wykonania pracy.

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe kierunkowe,

  • uprawnienia do kierowania robotami budowlanymi

  • umiejętność czytania dokumentacji budowlanej i rysunków technicznych;

  • praktyczna znajomość pakietu MS Office, AutoCAD;

  • dyspozycyjność,

  • dobra organizacja pracy,

  • pracowitość i komunikatywność

To oferujemy

  • atrakcyjne warunki zatrudnienia,

  • rozwój i zdobywanie wiedzy praktycznej z branży

  • umowa o pracę

  • pracę w doświadczonym zespole

  • niezbędne narzędzia pracy

Firma nasza jest niezależną spółką świadczącą usługi w zakresie inwestycji budowlanych w sektorze prywatnym i publicznym, w sferze generalnego wykonawstwa obiektów budowlanych, w tym w szczególności inwestycji mieszkaniowych, budownictwa przemysłowego jak i obiektów handlowych. Realizujemy zadania dla Deweloperów, ale również dla klientów prywatnych

Przewiń do profilu firmy

Miejsce pracy

Miejsce pracy: Budowy realizowane przez spółkę na terenie Krakowa