Oferta pracy

Kierownik robót

Multiserwis Sp. z o.o.

  • Krapkowice

    Krapkowice, opolskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Twój zakres obowiązków

  • Sprawowanie nadzoru nad jakością i terminowością realizowanych robót

  • Utrzymywanie kontaktu z klientami, wykonawcami, nadzorem, projektantami

  • Wsparcie kierownika kontraktów w codziennych zadaniach

  • Utrzymywanie porządku na placu budowy, przestrzeganie przepisów BHP

  • Sporządzanie i przechowywanie dokumentów budowy

  • Koordynacja bieżących spraw administracyjno-biurowych

  • Ścisła współpraca z działami firmy

Nasze wymagania

  • Wymagane wykształcenie techniczne

  • Doświadczenie w zakresie izolacji przemysłowych i lekkich obudów obiektów przemysłowych

  • Znajomość języka niemieckiego/angielskiego w stopniu komunikatywnym

  • Bardzo dobra znajomość Microsoft Office (szczególnie MS Excel)

  • Komunikatywność, umiejętność pracy w zespole, bardzo dobra organizacja pracy

  • Zdolności interpersonalne i organizacyjne

  • Dyspozycyjności - praca w delegacji

  • Umiejętność pracy pod presją czasu

  • Prawo jazdy kat. B

To oferujemy

  • Pracę w zespole ukierunkowanym na stały rozwój i podnoszenie kwalifikacji

  • Atrakcyjne wynagrodzenie + premie powiązane z osiąganymi wynikami

  • Niezbędne narzędzia do wykonywania pracy: komputer, samochód służbowy

  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • Pełny zakres ubezpieczeń zdrowotnych i emerytalnych w Polsce

  • Możliwość dodatkowego ubezpieczenia NNW

  • Atrakcyjny pakiet medyczny ENEL-MED

  • System szkoleń podnoszących kwalifikacje

  • Możliwość korzystania z bogatych benefitów w firmie

  • Zdobywanie doświadczenia zawodowego na budowach krajowych i zagranicznych

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • owoce

  • spotkania integracyjne

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • paczki świąteczne

  • jeden krótszy dzień pracy

  • bufet serwujący śniadania

Jesteś zainteresowany? Aplikuj!

W pierwszym etapie skontaktujemy się z Tobą telefonicznie.