Oferta pracy

Kierownik Robót Kubaturowych

BELSTROJ PL sp. z o. o.O firmie

  • Gdańsk, pomorskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Kierownik

Na terenie Polski oferujemy usługi w zakresie robót żelbetowych i betonowych. Realizujemy inwestycji budynków handlowych i mieszkalnych w wysokim standardzie technologicznym. Jeżeli chcesz stać się częścią naszego zespołu – zapraszamy Cię do współpracy.

www.belstroj.pl

Opis stanowiska:

  • Kierowanie robotami budowlanymi,
  • Nadzór nad zgodnością wykonawstwa z dokumentacją,
  • Nadzór nad prawidłowym stosowaniem przewidzianej w projekcie technologii,
  • Nadzór i koordynacja robót podwykonawców,
  • Udział w procesie rozliczania robót i przygotowywania dokumentacji odbioru robót,
  • Nadzór nad przestrzeganiem zasad BHP.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe budowlane,
  • Uprawnienia budowlane,
  • Kilkuletnie doświadczenie w realizacji robót żelbetowych,
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
  • Umiejętności szybkiego podejmowania decyzji,
  • Dobra znajomość AutoCAD, MS Office.

Oferujemy:

  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie,
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • Możliwości rozwoju zawodowego oraz zdobycie cennego doświadczenia,
  • Atrakcyjne warunki finansowe.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy