Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kierownik Robót

Balzola Polska Sp. z o.o.

  • Łódź

    Łódź, łódzkie
  • ogłoszenie wygasło 20 dni temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Twój zakres obowiązków

  • prowadzenie robót budowlanych w sposób zgodny z wiedzą i sztuką budowlaną oraz prawem budowlanym,

  • sporządzanie harmonogramu rzeczowo-finansowego i preliminarza kosztów robót,

  • bezpośredni nadzór realizacji robót w oparciu o wymagania kontraktu, dokumentację techniczną, harmonogramy i plany organizacji robót, jakości, kontroli i badań,

  • koordynacja robót realizowanych przez podwykonawców i bieżący nadzór nad wykonywaniem,

  • planowanie i zamawianie środków produkcji i nadzór terminowości ich dostaw,

  • pomoc w szukaniu ewentualnych podwykonawców

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe techniczne,

  • uprawnienia budowlane do kierowania robotami w specjalności drogowej bez ograniczeń,

  • co najmniej 5 lat doświadczenia zawodowego w branży budowlanej, w tym minimum 2 lata doświadczenia w pełnieniu funkcji kierownika budowy lub Kierownika robót,

  • znajomość Office (w tym Word, Excel), MS Project, AutoCad lub odpowiednik

Mile widziane

  • doświadczenie jako kierownik robót przy realizacji minimum jednej inwestycji polegającej na budowie lub przebudowie ulicy obejmującej przebudowę lub budowę torowisk a tramwajowe go o długości co najmniej 1 500 m toru pojedynczego wykonanego w technologii toru bezpodsypkowego,

  • komunikatywna znajomość języka angielskiego

To oferujemy

  • prywatną opiekę medyczną,

  • ubezpieczenie grupowe,

  • premię uznaniową zależną od wyniku na kontrakcie,

  • samochód służbowy

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • służbowy telefon do użytku prywatnego

Jesteśmy szybko rozwijającą się Grupą Inżynieryjno-Budowlaną złożoną z zaangażowanych i kompetentnych osób, posiadającą bogate doświadczenie w obszarze budownictwa infrastrukturalnego, kubaturowego oraz obiektów ochrony środowiska, w tym energetyki odnawialnej.

Przewiń do profilu firmy