Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kierownik robót

BUD-POS Iwona Heitzmann

  • łódzkie

    łódzkie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator
  • praca mobilna
  • Praca od zaraz

Twój zakres obowiązków

  • Firma budowlana zajmująca się wykonawstwem posadzek przemysłowych zatrudni kierownika robót.

  • Zakres obowiązków:

  • nadzorowanie i zarządzanie procesem prac w oparciu o wymagania kontraktu, dokumentacje techniczną i harmonogramy

  • opracowywanie harmonogramów rzeczowo-finansowych

  • nadzór, koordynacja i bieżąca kontrola prac,

  • sprawdzanie dokumentacji wykonawczej

  • sporządzanie dokumentacji powykonawczej

  • odpowiedzialność za realizację prac, od momentu rozpoczęcia do jej zakończenia dbanie o przestrzeganie zasad BHP oraz kodeksu pracy

  • rozliczanie kontraktów firm oraz dokonywanie odbiorów ,

  • okresowe raportowanie do zarządu.

Nasze wymagania

  • Wymagania:

  • wykształcenie techniczne – budownictwo,

  • uprawnienia zawodowe oraz wpis do Polskiej Izby Inżynierów,

  • umiejętność analizy dokumentacji technicznej

  • prawo jazdy kat. B,

  • Oczekujemy, aby zatrudniona osoba była odpowiedzialna, sumienna i zaangażowana. - posiadała stosowne uprawnienia

  • dobra organizacja pracy własnej i zespołu pracowników lub kontrahentów.

  • Oferujemy: - udział w rzetelnie prowadzonych inwestycjach z uwzględnieniem najnowszych technologii w budownictwie, - interesujące warunki zatrudnienia w stabilnej firmie, - atrakcyjne wynagrodzenie, - niezbędne narzędzia pracy, - możliwość rozwoju zawodowego,

  • Praca również na terenie całego kraju

O nas

Wykonawstwo posadzek przemysłowych